SSG Fixtures 28th & 29th May 2022
All Fixtures are Subject to Change
Please Note - All Fixtures are Subject to Change by Fixture Secretaries. (Last Update 8am 23/5/22 DQ)
SSG Fixtures Saturday 28th May 2022
Under 8A
Willows FC v Maynooth Town FC Poppintree Pk No3 10am
Rivervalley Rangers v Howth Celtic AFC Rivervalley Pk 10am
Dunboyne AFC v Lusk Utd Summerhill Rd 10am
Donacarney Celtic v Ratoath Harps Blackhills 10am
Glebe North v Ashbourne Utd Town PK 10am
Under 8B
Lusk Utd v Malahide Utd Rathmore Rd 10am
St Columban's S/B v Balbriggan FC Glin Rd 10am
Rivervalley Rangers v Stamullen FC Rivervalley Pk 11am
Maynooth Town FC v Drogheda Town FC Rathcoffey Rd 10am
Under 8C
Malahide Utd v St Francis M/V Malahide Castle 10.30am
Ashbourne Utd v Baldoyle Utd Archerstown Grounds 10am
Balscadden Boys v Clonee Utd Ring Common SG 10am
Cloghertown Utd v Kinsealy United Paddy McGuinness Pk 10am
Laytown Utd v Maynooth Town FC Seafield Pk 10am
Under 9A
Balbriggan FC v Ashbourne Utd St Molagas Pk 10am
Baldoyle Utd v Glebe North Racecourse Pk 10am
Maynooth Town FC v Clonee Utd Rathcoffey Rd 11am
East Meath Utd IDLE
Under 9B
Kilmore Celtic v Maynooth Town FC Oscar Traynor Rd 10am
Glebe North v Rivervalley Rangers Town Pk 11am
Dunboyne AFC v Skerries Town FC Summerhill Rd 12pm
Under 9C
Trinity Donaghmede v Skerries Town FC Fr Collins Pk 10am
Rivervalley Rangers v Ashbourne Utd Rivervalley Pk 12pm
St Ita’s AFC v East Meath Utd Ballymastone 10am
Under 9D
Stamullen FC v Darndale FC Gormanstown College 10am
Laytown Utd v Artane/Beaumont Seafield Pk 11am
Dunboyne AFC v Ashbourne Utd Summerhill Rd 11am
Under 10A
Donacarney Celtic v Skerries Town FC Castlemartin 10am A Mooney
Ratoath Harps v Maynooth Town FC CHC Pk 10am G Hickson
Ashbourne Utd v Rivervalley Rangers Archerstown Grounds 10am N Rogers
Howth Celtic AFC IDLE
Under 10B
Clonee Utd v Drogheda Town FC Damastown 10am E Reid
Dunboyne AFC v East Meath Utd Summerhill Rd 10am P Lynch
Laytown Utd v Balbriggan FC Seafield Pk 10am M Browne
Under 10C
Skerries Town FC v Rush Athletic FC Town Pk 10am Sean Hand
Dunboyne AFC v Balbriggan FC Summerhill Rd 11am P Lynch
Maynooth Town FC v Baldoyle Utd Rathcoffey Rd 10am S Vasilenko
St Ita’s AFC v Grange Woodbine FC Ballymastone 10am M Gilys
East Meath Utd IDLE
Under 10D
Rivervalley Rangers v St Columban's S/B Rivervalley Pk 10am Brian Hand
Grange Woodbine FC v Donacarney Celtic Woodbine Rd 10am D Cleary
Skerries Town FC v Clonee Utd Town Pk 11am Sean Hand
Willows FC v Stamullen FC Poppintree Pk No3 10am P Conway
Under 10E
Bohemian FC v Dunboyne AFC John Paul Pk 10am B Prendergast
Donacarney Celtic v Balbriggan FC Castlemartin 11am A Mooney
Under 10F
Glebe North v Skerries Town FC Pump Lane 10am G Clarke
Ratoath Harps v Ashbourne Utd CHC Pk 11am G Hickson
Maynooth Town FC v Balbriggan FC Rathcoffey Rd 11am S Vasilenko
Killester/Donnycarney v Loughshinny Utd Maypark 10am G Murphy
Rivervalley Rangers IDLE
Under 11A
Maynooth Town FC v Ashbourne Utd Yellow Rathcoffey Rd 12pm S Vasilenko
Dunboyne AFC v Skerries Town FC Summerhill Rd 12pm P Lynch
Balbriggan FC v Donacarney Celtic St Molagas Pk 10am C Casey
Baldoyle Utd v Ashbourne Utd Black Seagrange Green 10am F Morrissey
Under 11B
Baldoyle Utd v Darndale FC Seagrange Green 11am F Morrissey
Howth Celtic AFC v Clonee Utd Celtic Pk 10am J Harvey
Rivervalley Rangers v Dunboyne AFC Rivervalley Pk 11am Brian Hand
Skerries Town FC v Maynooth Town FC Town Pk 10am C Gaffney
Artane/Beaumont IDLE
Under 11C
St Columban's S/B v Stamullen FC Glin Rd 10am J McGivern
Malahide Utd v St Ita’s AFC Malahide Castle 10.30am N Foley
Darndale FC v Donacarney Celtic Darndale Pk 10am Liam Byrne
Under 11D
Artane/Beaumont v East Meath Utd Rockfield Pk 10am B Emerson
Glebe North v Balbriggan FC Pump Lane 11am G Clarke
Rush Athletic FC v Skerries Town FC St Catherine's Pk 10am W Scully
Laytown Utd v Dunboyne AFC Seafield Pk 11am M Browne
Howth Celtic AFC v Grange Woodbine FC Celtic Pk 11am J Harvey
Under 11E
Balbriggan FC v Ratoath Harps St Molagas Pk 11am C Casey
Baldoyle Utd v Malahide Utd Seagrange Green 12pm F Morrissey
Skerries Town FC v Ashbourne Utd Town Pk 11am C Gaffney
Stamullen FC IDLE
Under 11F
East Meath Utd v Balscadden Boys Minnestown Rd 12pm John O'Brien
Skerries Town FC v Laytown Utd Town Pk 12pm C Gaffney
Clonee Utd v Maynooth Town FC Damastown 11am E Reid
Baldoyle Utd v Rivervalley Rangers Seagrange Green 1pm F Morrissey
SSG Fixtures Sunday 29th May 2022
Under 8A
St Ita’s AFC v St John Vianney FC Ballymastone 11am
Rush Athletic FC v Balrath FC St Catherine's Pk 10am
Kilbarrack Utd v Howth Celtic AFC Rose Glen 1 11am
Baldoyle Utd v Clonee Utd Racecourse Pk 10am
Swords Manor FC IDLE
Under 8B
Kentstown Rovers v Swords Manor FC Greenstar Pk 10am
Rush Athletic FC v Grange Woodbine FC St Catherine's Pk 11am
Rivervalley Rangers v Portrane Athletic Rivervalley Pk 10am
St Ita’s AFC v Mid-Sutton FC Ballymastone 12pm
Balbriggan FC v Trinity Donaghmede St Molagas Pk 10am
Under 9A
Malahide Utd v Balrath FC Malahide Castle 11.30am
Donacarney Celtic v Howth Celtic AFC Blackhills 10am
Trinity Donaghmede v Ratoath Harps Fr Collins Pk 10am
Swords Manor FC v Dunboyne AFC Brackenstown Rd 10am
Under 9B
Balrath FC v Drogheda Town FC Balrath Pk 10am
Dunboyne AFC v Malahide Utd Summerhill Rd 10am
Kentstown Rovers v Ratoath Harps Kentstown, National School 11am
Kilbarrack Utd v Donacarney Celtic Rose Glen 1 12pm
Balscadden Boys v Rush Athletic FC Ring Common SG 10am
Willows FC v Howth Celtic AFC Poppintree Pk No3 10am
Under 9C
Portrane Athletic v Malahide Utd Portrane Rd 10am
St John Vianney FC v Willows FC Kilmore Drive 10am
Bohemian FC v St Ita’s AFC Inspire Fitness 10am
Rush Athletic FC v Swords Manor FC St Catherine's Pk 12pm
Howth Celtic AFC v Kinsealy United Grace O’Malley Pk 11am
Under 10A
St Ita’s AFC v Drogheda Town FC Ballymastone 10am
Kilbarrack Utd v Balrath FC Rose Glen 1 10am
Malahide Utd v Ratoath Harps Malahide Castle 10.30am
Kentstown Rovers IDLE
Under 10B
Balrath FC v St Ita’s AFC Balrath Pk 10am
Rush Athletic FC blue v Swords Manor FC St Catherine's Pk 10am
Balrothery FC v Rivervalley Rangers Glebe Pk 10am
Cloghertown Utd v Malahide Utd Paddy McGuinness Pk 10am
Rush Athletic FC Red v Ratoath Harps St Catherine's Pk 11am
Under 11A
Ratoath Harps v Kentstown Rovers CHC Pk 10am
East Meath Utd v Balscadden Boys Minnestown Rd 10am
Under 11B
Howth Celtic AFC v Swords Manor FC Celtic Pk 10am
Balrath FC v Rush Athletic FC Red Balrath Pk 11am
Balrothery FC v Rush Athletic FC Black Glebe Pk 11am