Fixtures
Tuesday, 28 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 A
Ashbourne Utd vs St Itas AFC, Archerstown Grounds
Skerries Town FC vs Glebe North, Towns Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Donacarney Celtic vs Clonee Utd, Blackhills
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Kinsealy United vs Balrothery FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Rivervalley Rangers vs East Meath Utd, Rivervalley Pk/Ridgewood
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 B
Ayrfield Utd FC vs Portrane Athletic, Foxhill Park
Tyrrelstown United vs Balrath Girls/Boys F.C., Tyrrelstown Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
East Meath Utd vs Swords Manor FC, Minnestown Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Kinsealy United vs Liffeybank, Kettles Lane, Kinsealy.
East Meath Utd vs Baldoyle Utd, Minnestown Rd
St Columban's S/B vs Tyrrelstown United, Glin Rd
Wednesday, 29 May 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Stamullen FC vs Darndale FC, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Laytown Utd vs Maynooth Town FC, Seafield Laytown
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Balbriggan FC vs Ratoath Harps, St Molagas Pk
Bohemian FC vs St Itas AFC, Phoenix Park
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Cloghertown Utd vs Portrane Athletic, Paddy McGuinness Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Rivervalley Rangers vs Bohemian FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Kinsealy United vs Tyrrelstown United, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 17 Divisions Under 17 Premier 2
Baldoyle Utd vs Stamullen FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Thursday, 30 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 Premier
Balbriggan FC vs Dunboyne AFC, St Molagas Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Balrothery FC vs Ratoath Harps, Glebe Park
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Stamullen FC vs Donacarney Celtic, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 C
Rivervalley Rangers vs Artane/Beaumont, Rivervalley Pk/Ridgewood
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Swords Manor FC vs Baldoyle Utd, Brackenstown Rd
Rush Athletic FC vs Marino AFC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Kinsealy United vs Glebe North, Kettles Lane, Kinsealy.
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 B
Rush Athletic FC vs Skerries Town FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Malahide Utd vs Killester/Donnycarney, Malahide Castle
Under 16 Divisions Under 16 Premier
Donacarney Celtic vs Ratoath Harps, Blackhills
Maynooth Town FC vs Balbriggan FC, Rathcoffey Rd
Stamullen FC vs Dunboyne AFC, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Skerries Town FC vs St Columban's S/B, Towns Pk
Friday, 31 May 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 A
Rivervalley Rangers vs Rush Athletic FC, Rivervalley Pk/Ridgewood
Saturday, 8 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Darndale FC vs Skerries Town FC, Darndale Pk
Stamullen FC vs Rush Athletic FC, Gormanstown Castle
Under 14 Divisions (Saturday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Balbriggan FC, Rathcoffey Rd
Sunday, 9 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 Premier
Skerries Town FC vs Ratoath Harps, Towns Pk
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 C
Marino AFC vs Swords Manor FC, 9aside Marino Institute of Education/11aside Marino Pk/Mount Temple
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Artane/Beaumont vs Balbriggan FC, Rockfield Pk
Glebe North vs Maynooth Town FC, Craoibhin Park
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Balrath FC vs Marino AFC, Kentstown National School
Killester/Donnycarney vs Portrane Athletic, SSG Maypark/11asaide Priorswood
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Tyrrelstown United vs Ashbourne Utd, Tyrrelstown Pk
Bohemian FC vs Rivervalley Rangers, Phoenix Park
Clonee Utd vs Kinsealy United , Damastown
Laytown Utd vs Skerries Town FC, Seafield Laytown
Under 16 Divisions Under 16 Premier
Stamullen FC vs Maynooth Town FC, Gormanstown Castle
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Kinsealy United vs Maynooth Town FC, Kettles Lane, Kinsealy.
Tuesday, 11 June 2024
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Maynooth Town FC vs Kinsealy United , Rathcoffey Rd
St Columban's S/B vs Liffeybank, Glin Rd
Wednesday, 12 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Rush Athletic FC vs Skerries Town FC, St Catherine's Pk
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Clonee Utd vs Rivervalley Rangers, Damastown
Thursday, 13 June 2024
Under 13 Divisions (Saturday ) Under 13 B
Willows FC vs Stamullen FC, Poppintree Pk No3
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 C
Balrath FC vs Killester/Donnycarney, Kentstown National School
Sunday, 16 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 A
Maynooth Town FC vs Glebe North, Rathcoffey Rd
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Bohemian FC vs East Meath Utd, Phoenix Park
Ayrfield Utd FC vs Laytown Utd, Foxhill Park
Clonee Utd vs Skerries Town FC, Damastown
Under 16 Divisions Under 16 Premier
Dunboyne AFC vs Maynooth Town FC, Summerhill Rd
Under 13 Divisions (Sunday) Under 13 D
Baldoyle Utd vs Maynooth Town FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (
Sunday, 23 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Laytown Utd vs Bohemian FC, Seafield Laytown
Tyrrelstown United vs Ayrfield Utd FC, Tyrrelstown Pk
Wednesday, 26 June 2024
Under 14 Divisions (Sunday) Under 14 D
Kinsealy United vs Bohemian FC, Kettles Lane, Kinsealy.