Monday, 27 May 2019

Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Killegland AFC 2 vs 0 Albion Rovers



Sunday, 26 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Drogheda Town FC 3 vs 1 Parkvilla FC

Trim Celtic AFC 0 vs 2 Baldoyle Utd


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Donacarney Celtic 2 vs 0 Trim Celtic AFC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Duleek FC 1 vs 2 Parkvilla FC

Laytown Utd 2 vs 0 Albion Rovers



Thursday, 23 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Parkvilla FC 2 vs 1 Trim Celtic AFC



Tuesday, 21 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Square United 0 vs 0 Drogheda Town FC



Monday, 20 May 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Skerries Town FC 2 vs 0 Drogheda Town FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Raheny United 2 vs 0 Drogheda Town FC



Sunday, 19 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Duleek FC 4 vs 0 Baldoyle Utd

Square United 2 vs 0 Dunshaughlin Youths

East Meath Utd 2 vs 2 Ratoath Harps


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Killegland AFC 0 vs 2 Phoenix FC

Raheny United 5 vs 1 Duleek FC

Balbriggan FC 5 vs 0 Laytown Utd

Albion Rovers 0 vs 2 Kingscourt Harps



Saturday, 18 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Balbriggan FC 2 vs 0 Torro United


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Skerries Town FC 7 vs 1 Parkvilla FC

Donacarney Celtic 1 vs 2 Clonee Utd



Monday, 13 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Ratoath Harps 2 vs 1 Balbriggan FC

Torro United 3 vs 2 Duleek FC


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Clonee Utd 3 vs 0 Laytown Utd



Sunday, 12 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Ratoath Harps 2 vs 0 Drogheda Town FC

Ashbourne Utd 5 vs 0 Square United


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Balbriggan FC 1 vs 1 Killegland AFC

Duleek FC 3 vs 0 Laytown Utd

Drogheda Town FC 0 vs 3 Parkvilla FC



Saturday, 11 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Dunshaughlin Youths 1 vs 4 Baldoyle Utd

Parkvilla FC 0 vs 0 East Meath Utd

Trim Celtic AFC 1 vs 5 Balbriggan FC


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Balbriggan FC 4 vs 0 Parkvilla FC

Donacarney Celtic 5 vs 0 Boyne Rovers FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Raheny United 2 vs 0 Albion Rovers

Kingscourt Harps 0 vs 2 East Meath Utd



Friday, 10 May 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Skerries Town FC 7 vs 1 Trim Celtic AFC



Tuesday, 7 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Torro United 4 vs 1 Trim Celtic AFC



Monday, 6 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

East Meath Utd 3 vs 0 Drogheda Town FC

Ratoath Harps 4 vs 3 Dunshaughlin Youths


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Laytown Utd 2 vs 3 Drogheda Town FC

Donacarney Celtic 3 vs 0 Balbriggan FC

Boyne Rovers FC 2 vs 2 Trim Celtic AFC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Phoenix FC 0 vs 4 Raheny United

Parkvilla FC 5 vs 2 Kingscourt Harps

Duleek FC 2 vs 1 East Meath Utd



Sunday, 5 May 2019

Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

East Meath Utd 4 vs 3 Drogheda Town FC

Phoenix FC 5 vs 1 Albion Rovers



Saturday, 4 May 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Clonee Utd 0 vs 3 Skerries Town FC



Friday, 3 May 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Balbriggan FC 0 vs 1 East Meath Utd



Wednesday, 1 May 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Drogheda Town FC 2 vs 0 Boyne Rovers FC

Parkvilla FC 1 vs 4 Clonee Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

East Meath Utd 1 vs 0 Laytown Utd



Tuesday, 30 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Duleek FC 3 vs 2 Ratoath Harps

East Meath Utd 3 vs 1 Trim Celtic AFC



Monday, 29 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Drogheda Town FC 0 vs 2 Baldoyle Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Drogheda Town FC 7 vs 6 Kingscourt Harps



Sunday, 28 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Balbriggan FC 4 vs 0 Drogheda Town FC

Ratoath Harps 0 vs 2 Ashbourne Utd


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Laytown Utd 2 vs 1 Parkvilla FC

Skerries Town FC 1 vs 1 Donacarney Celtic


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Killegland AFC 1 vs 2 East Meath Utd

Balbriggan FC 3 vs 3 Phoenix FC

Drogheda Town FC 5 vs 1 Laytown Utd



Saturday, 27 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

East Meath Utd 1 vs 1 Duleek FC

Parkvilla FC 4 vs 1 Square United


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Boyne Rovers FC 2 vs 2 Clonee Utd

Trim Celtic AFC 2 vs 0 Albion Rovers


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Parkvilla FC 1 vs 4 Raheny United



Wednesday, 24 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Balbriggan FC 3 vs 1 Ashbourne Utd



Sunday, 14 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Dunshaughlin Youths 1 vs 0 Trim Celtic AFC



Saturday, 13 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Duleek FC 4 vs 2 Square United


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Balbriggan FC 1 vs 4 Skerries Town FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Albion Rovers 0 vs 2 Duleek FC

East Meath Utd 0 vs 2 Raheny United

Laytown Utd 0 vs 2 Killegland AFC

Phoenix FC 0 vs 2 Parkvilla FC



Friday, 12 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

East Meath Utd 2 vs 0 Torro United


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Parkvilla FC 3 vs 1 Kingscourt Harps

Clonee Utd 5 vs 0 Albion Rovers


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 1 vs 7 Balbriggan FC



Wednesday, 10 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Parkvilla FC 0 vs 2 Ratoath Harps


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Laytown Utd 5 vs 1 Boyne Rovers FC

Drogheda Town FC 0 vs 5 Donacarney Celtic



Saturday, 6 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Ashbourne Utd 1 vs 1 Parkvilla FC

Duleek FC 1 vs 0 Drogheda Town FC

Square United 1 vs 7 Balbriggan FC


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Balbriggan FC 0 vs 2 Clonee Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Balbriggan FC 6 vs 0 Albion Rovers

Raheny United 3 vs 3 Laytown Utd

East Meath Utd 1 vs 0 Phoenix FC

Duleek FC 5 vs 3 Drogheda Town FC

Killegland AFC 3 vs 2 Kingscourt Harps

Drogheda Town FC 2 vs 0 Johnstown FC



Friday, 5 April 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

East Meath Utd 2 vs 0 Baldoyle Utd


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Laytown Utd 0 vs 4 Donacarney Celtic

Skerries Town FC 5 vs 0 Boyne Rovers FC

Trim Celtic AFC 6 vs 0 Kingscourt Harps

Parkvilla FC 3 vs 3 Drogheda Town FC



Thursday, 4 April 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Drogheda Town FC 2 vs 0 Albion Rovers

Balbriggan FC 2 vs 0 Kingscourt Harps


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 0 vs 2 Kingscourt Harps



Wednesday, 3 April 2019

Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 0 vs 2 Duleek FC



Tuesday, 2 April 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Laytown Utd 2 vs 0 Kingscourt Harps

Albion Rovers 0 vs 2 Balbriggan FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 0 vs 2 Phoenix FC



Monday, 1 April 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Albion Rovers 1 vs 1 Kingscourt Harps


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Albion Rovers 2 vs 0 Johnstown FC



Sunday, 31 March 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Kingscourt Harps 0 vs 2 Drogheda Town FC

Albion Rovers 0 vs 2 Donacarney Celtic

Laytown Utd 0 vs 3 Trim Celtic AFC

Clonee Utd 7 vs 1 Kingscourt Harps


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Parkvilla FC 2 vs 0 Johnstown FC

Albion Rovers 2 vs 4 Drogheda Town FC

Laytown Utd 1 vs 1 Parkvilla FC



Saturday, 30 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Baldoyle Utd 5 vs 2 Square United

Duleek FC 1 vs 0 Ashbourne Utd

Parkvilla FC 0 vs 2 Dunshaughlin Youths


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Albion Rovers 1 vs 2 Parkvilla FC

Boyne Rovers FC 0 vs 6 Balbriggan FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 1 vs 3 Killegland AFC

Kingscourt Harps 0 vs 6 Balbriggan FC



Sunday, 24 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Duleek FC 3 vs 1 Dunshaughlin Youths

Ashbourne Utd 1 vs 1 Torro United

Drogheda Town FC 0 vs 1 Trim Celtic AFC


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Balbriggan FC 3 vs 2 Laytown Utd

Donacarney Celtic 6 vs 0 Kingscourt Harps

Drogheda Town FC 1 vs 2 Clonee Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Albion Rovers 0 vs 1 Parkvilla FC

Laytown Utd 5 vs 0 Phoenix FC

Drogheda Town FC 4 vs 3 Killegland AFC

Balbriggan FC 2 vs 1 Duleek FC

Raheny United 4 vs 0 Kingscourt Harps



Saturday, 23 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Baldoyle Utd 1 vs 5 Balbriggan FC


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Albion Rovers 0 vs 5 Skerries Town FC

Trim Celtic AFC 2 vs 3 Parkvilla FC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Johnstown FC 1 vs 7 East Meath Utd



Thursday, 21 March 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Albion Rovers 0 vs 2 Laytown Utd



Sunday, 10 March 2019

Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Boyne Rovers FC 1 vs 3 Albion Rovers

Balbriggan FC 8 vs 2 Trim Celtic AFC


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Phoenix FC 0 vs 2 Duleek FC

Raheny United 0 vs 2 Johnstown FC

Balbriggan FC 5 vs 1 Drogheda Town FC



Saturday, 9 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Balbriggan FC 6 vs 0 Parkvilla FC

Square United 2 vs 4 Torro United


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Kingscourt Harps 2 vs 1 Skerries Town FC



Sunday, 3 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Ashbourne Utd 1 vs 0 Trim Celtic AFC

Duleek FC 1 vs 2 Balbriggan FC

Square United 0 vs 4 East Meath Utd


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Donacarney Celtic 9 vs 3 Parkvilla FC

Skerries Town FC 3 vs 0 Laytown Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Laytown Utd 5 vs 2 Johnstown FC

East Meath Utd 3 vs 0 Albion Rovers



Saturday, 2 March 2019

Elite Divisions Under 12 NLEL Elite

Baldoyle Utd 2 vs 2 Parkvilla FC

Dunshaughlin Youths 0 vs 2 Drogheda Town FC

Torro United 1 vs 1 Ratoath Harps


Elite Divisions Under 13 NLEL Elite

Kingscourt Harps 2 vs 3 Boyne Rovers FC

Drogheda Town FC 1 vs 3 Balbriggan FC

Trim Celtic AFC 0 vs 3 Clonee Utd


Elite Divisions Under 14 NLEL Elite

Duleek FC 5 vs 1 Killegland AFC

Parkvilla FC 2 vs 1 Balbriggan FC

Phoenix FC 4 vs 2 Kingscourt Harps




You are here: Home » Results