Wednesday, 25 May 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Glebe North vs Dunboyne AFC, TBA

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Donacarney Celtic vs Lusk Utd, Blackhills 9aside / Castlemartin Rest

Malahide Utd vs Balrothery FC, Malahide Castle

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Rivervalley Rangers vs Cloghertown Utd, Ridgewood Pk


Thursday, 26 May 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Donacarney Celtic vs Ratoath Harps, Blackhills 9aside / Castlemartin Rest

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Grange Woodbine FC vs Swords Manor FC, Woodbine Rd

East Meath Utd vs Rivervalley Rangers, Minnestown Rd

Killester/Donnycarney vs Portrane Athletic, Location TBA


Saturday, 28 May 2022

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

St Itas AFC vs Balbriggan FC, Ballymastone

Rush Athletic FC vs Clonee Utd, St Catherine's Pk

Kilmount FC vs Skerries Town FC, Mt Olive Ave

Balbriggan FC vs Ratoath Harps, St Molagas Pk

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A

Malahide Utd vs Bohemian FC, Malahide Castle

Skerries Town FC vs Artane/Beaumont, Towns Pk

Lusk Utd vs Stamullen FC, Rathmore Rd

Dunboyne AFC vs Baldoyle Utd, Summerhill Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

Maynooth Town FC vs St Columban's S/B, Rathcoffey Rd

Balbriggan FC vs Skerries Town FC, St Molagas Pk

Clonee Utd vs Rush Athletic FC, Damastown

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Willows FC vs Glebe North, Poppintree Pk No3

Baldoyle Utd vs Bohemian FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

St Itas AFC vs Balbriggan FC, Ballymastone


Sunday, 29 May 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Baldoyle Utd vs Ratoath Harps, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Laytown Utd vs Dunboyne AFC, Seafield Laytown

Maynooth Town FC vs East Meath Utd, Rathcoffey Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B

Malahide Utd vs Rush Athletic FC, Malahide Castle

Kinsealy United vs Marino AFC, Kettles Lane, Kinsealy.

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Portrane Athletic vs Trinity Donaghmede, Location TBA

Malahide Utd vs Laytown Utd, Malahide Castle

Donacarney Celtic vs Balrothery FC, Blackhills 9aside / Castlemartin Rest

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Cloghertown Utd vs Grange Woodbine FC, Paddy McGuinness Pk

East Meath Utd vs Swords Manor FC, Minnestown Rd

Killester/Donnycarney vs Ashbourne Utd, Location TBA


Tuesday, 31 May 2022

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

Ratoath Harps vs Balbriggan FC, Cityjet Pk

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Portrane Athletic vs Cloghertown Utd, Location TBA

Rivervalley Rangers vs Grange Woodbine FC, Ridgewood Pk


Wednesday, 1 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Marino AFC vs Donacarney Celtic, Marino Pk

Maynooth Town FC vs Ratoath Harps, Rathcoffey Rd

Ashbourne Utd vs Kinsealy United , Archerstown Grounds

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Baldoyle Utd vs Glebe North, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

Maynooth Town FC vs Dunboyne AFC, Rathcoffey Rd

Laytown Utd vs East Meath Utd, Seafield Laytown

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Portrane Athletic vs Lusk Utd, Location TBA

Laytown Utd vs Balrothery FC, Seafield Laytown

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

Clonee Utd vs Balbriggan FC, Damastown

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

St Columban's S/B vs Rush Athletic FC, Glin Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Balscadden Boys vs Willows FC , Ring Commons

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Ashbourne Utd vs Grange Woodbine FC, Archerstown Grounds

Balrath FC vs Killester/Donnycarney, Kentstown National School


Saturday, 4 June 2022

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

Ratoath Harps vs Skerries Town FC, Cityjet Pk

Balbriggan FC vs Kilmount FC, St Molagas Pk

St Itas AFC vs Rush Athletic FC, Ballymastone

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 A

Stamullen FC vs Skerries Town FC, Gormanstown College

Lusk Utd vs Baldoyle Utd, Rathmore Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

Balbriggan FC vs Maynooth Town FC, St Molagas Pk

St Columban's S/B vs Maynooth Town FC, Glin Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Bohemian FC vs Balbriggan FC, Albert College Ballymun Rd

Baldoyle Utd vs Willows FC , Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

Willows FC vs Balscadden Boys, Poppintree Pk No3


Sunday, 5 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Donacarney Celtic vs Maynooth Town FC, Blackhills 9aside / Castlemartin Rest

Baldoyle Utd vs Ashbourne Utd, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Baldoyle Utd vs Maynooth Town FC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

Ratoath Harps vs Laytown Utd, Cityjet Pk

East Meath Utd vs Dunboyne AFC, Minnestown Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 B

St Itas AFC vs Marino AFC, Location TBA

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Lusk Utd vs Laytown Utd, Rathmore Rd

Portrane Athletic vs Balrothery FC, Location TBA

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Kinsealy United vs Killester/Donnycarney, Kettles Lane, Kinsealy.

Portrane Athletic vs Rivervalley Rangers, Location TBA

Balrath FC vs Grange Woodbine FC, Kentstown National School

Swords Manor FC vs Ashbourne Utd, Brackenstown Rd


Tuesday, 7 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Ashbourne Utd vs Laytown Utd, Archerstown Grounds

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

St Itas AFC vs Ratoath Harps, Ballymastone

Skerries Town FC vs Balbriggan FC, Towns Pk

Clonee Utd vs Kilmount FC, Damastown

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

East Meath Utd vs Killester/Donnycarney, Minnestown Rd

Kinsealy United vs Cloghertown Utd, Kettles Lane, Kinsealy.


Wednesday, 8 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Ratoath Harps vs Baldoyle Utd, Cityjet Pk

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Balrothery FC vs Ashbourne Utd, Location TBA

Lusk Utd vs Portrane Athletic, Rathmore Rd

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 B

Clonee Utd vs Skerries Town FC, Damastown

Rush Athletic FC vs Balbriggan FC, St Catherine's Pk

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 C

Willows FC vs Glebe North, Poppintree Pk No3

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Balrath FC vs Ashbourne Utd, Kentstown National School

Grange Woodbine FC vs Killester/Donnycarney, Woodbine Rd


Thursday, 9 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Baldoyle Utd vs Ratoath Harps, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (


Saturday, 11 June 2022

Under 12 Divisions (Saturday) Under 12 Premier

Clonee Utd vs St Itas AFC, Damastown


Sunday, 12 June 2022

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 Premier

Maynooth Town FC vs Donacarney Celtic, Rathcoffey Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 A

Baldoyle Utd vs Dunboyne AFC, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse (

East Meath Utd vs Ratoath Harps, Minnestown Rd

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 C

Portrane Athletic vs Ashbourne Utd, Location TBA

Under 12 Divisions (Sunday) Under 12 D

Swords Manor FC vs Killester/Donnycarney, Brackenstown Rd

Kinsealy United vs Rivervalley Rangers, Kettles Lane, Kinsealy.