Monday, 26 April 2917

Under 11s Divisions Under 11A South

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Carriglea


Tuesday, 30 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 0 vs 1 Clonee Utd


Sunday, 28 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Clonee Utd 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Verona SL 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)


Thursday, 25 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Sheriff YC 1 vs 1 Ratoath Harps


Tuesday, 23 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Esker Celtic 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Dundalk FC 1 vs 1 Sheriff YC

Under 11s Divisions Under 11A West

Clonee Utd 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC


Sunday, 21 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Killegland AFC 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Esker Celtic 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Stamullen FC 0 vs 1 Portmarnock AFC

Dundalk FC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A South

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Carriglea

Under 11s Divisions Under 11A West

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Newbridge Tn

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Shelbourne FC (Girls) 0 vs 0 Terenure Rangers FC

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Leixlip United (Girls) 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 13s Division Under 13A South

Cambridge Boys 0 vs 1 Maynooth Town FC


Friday, 19 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 1 Lakelands (Girls)


Thursday, 18 May 2017

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd

Under 12s Divisions Under 12B North

Rush Athletic FC 0 vs 0 Raheny United

Under 13s Division Under 13A South

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 Cambridge Boys


Wednesday, 17 May 2017

Under 12s Divisions Under 12B North

Dundalk FC 1 vs 0 Sheriff YC


Tuesday, 16 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A West

Verona SL 0 vs 1 Newbridge Tn

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 0 Leixlip United

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC


Sunday, 14 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Malahide Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 0 Clonee Utd

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Killegland AFC

Under 11s Divisions Under 11A North

Ratoath Harps 0 vs 0 Sheriff YC

Under 11s Divisions Under 11A West

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Clonee Utd

Cambridge Boys 0 vs 1 Newbridge Tn

Leixlip United 1 vs 1 Lakelands (Girls)

Verona SL 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Clonee Utd 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Raheny United 0 vs 1 Dundalk FC

Under 13s Division Under 13 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Red Lake YFC 1 vs 0 Killegland AFC

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Maynooth Town FC 1 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Friday, 12 May 2017

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Enniskerry (Girls)


Thursday, 11 May 2017

Under 12s Divisions Under 12B North

Rush Athletic FC 1 vs 0 Sheriff YC

Lusk Utd 1 vs 1 Raheny United


Wednesday, 10 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Glebe North

Malahide Utd 0 vs 1 Esker Celtic

Under 11s Divisions Under 11A North

Dundalk FC 1 vs 0 Stamullen FC

Raheny United 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Portmarnock AFC 1 vs 0 Sheriff YC

Under 11s Divisions Under 11A West

Maynooth Town FC 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Verona SL

Under 12s Divisions Under 12B North

Dundalk FC 0 vs 1 Kilmore Celtic


Tuesday, 9 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 1 Raheny United

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Peamount Utd

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Homefarm FC

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Baldoyle Utd 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Lusk Utd 0 vs 1 Sheriff YC

Killegland AFC 0 vs 1 Raheny United

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 1 Dundrum

Under 13s Division Under 13 Premier

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Killegland AFC 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13A South

Terenure Rangers FC 0 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Cambridge Boys 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 7 May 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Glebe North 1 vs 0 Esker Celtic

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 Killegland AFC

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Portmarnock AFC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Stamullen FC 1 vs 0 Sheriff YC

Dundalk FC 1 vs 0 Ratoath Harps

Under 11s Divisions Under 11A West

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Clonee Utd 1 vs 0 Newbridge Tn

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Peamount Utd 1 vs 1 Clonee Utd

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Homefarm FC

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Baldoyle Utd 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Dundalk FC 1 vs 0 Raheny United

Sheriff YC 0 vs 0 Killegland AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 0 Dalkey Utd

Carriglea 0 vs 1 Cherry Orchard (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Red Lake YFC 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 1 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A South

Maynooth Town FC 0 vs 1 Enniskerry (Girls)

Cambridge Boys 0 vs 0 Dalkey Utd

Wicklow Rovers (Girls) 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Peamount Utd 1 vs 0 Terenure Rangers FC


Thursday, 4 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Sheriff YC 0 vs 1 Raheny United

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 0 Terenure Rangers FC

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Tuesday, 2 May 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Portmarnock AFC 1 vs 0 Dundalk FC

Malahide Utd 0 vs 1 Sheriff YC

Raheny United 1 vs 0 Ratoath Harps

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Stamullen FC

Under 11s Divisions Under 11A South

Dalkey Utd 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Dundrum 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Under 11s Divisions Under 11A West

Leixlip United 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 0 vs 1 Sheriff YC

Under 13s Division Under 13 Premier

Killegland AFC 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 13s Division Under 13A South

Cambridge Boys 1 vs 1 Peamount Utd

Maynooth Town FC 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 30 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Esker Celtic 1 vs 0 Malahide Utd

Killegland AFC 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Glebe North 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

Malahide Utd 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Dundalk FC 1 vs 0 Lusk Utd

St Itas AFC 1 vs 0 Sheriff YC

Under 11s Divisions Under 11A South

Inchicore Girls 0 vs 1 Carriglea

Dundrum 1 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Maynooth Town FC 1 vs 0 Cambridge Boys

Verona SL 1 vs 1 Leixlip United

Clonee Utd 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Baldoyle Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Leixlip United (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 0 vs 1 Dundalk FC

Marino AFC 0 vs 0 Sheriff YC

Raheny United 1 vs 1 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13 Premier

Red Lake YFC 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Kilmore Celtic 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 13s Division Under 13A North

Homefarm FC 1 vs 0 Stamullen FC

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Maynooth Town FC

Cambridge Boys 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)


Thursday, 27 April 2017

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Peamount Utd 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 26 April 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Raheny United 1 vs 0 Dundalk FC

Lusk Utd 1 vs 0 Sheriff YC

Under 12s Divisions Under 12B North

Dundalk FC 1 vs 0 Glebe North


Tuesday, 25 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Glebe North 1 vs 0 Clonee Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Portmarnock AFC

Stamullen FC 0 vs 1 St Itas AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Dalkey Utd

Under 11s Divisions Under 11A West

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC

Under 13s Division Under 13A South

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Wicklow Rovers (Girls)

Lucan United FC (Girls) 1 vs 1 Cambridge Boys


Sunday, 23 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Esker Celtic 0 vs 1 Glebe North

Clonee Utd 1 vs 0 Killegland AFC

Under 11s Divisions Under 11A North

Raheny United 1 vs 0 Sheriff YC

Lusk Utd 1 vs 0 Ratoath Harps

Under 11s Divisions Under 11A West

Cambridge Boys 1 vs 0 Leixlip United

Maynooth Town FC 1 vs 0 Verona SL

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Homefarm FC 0 vs 1 Peamount Utd

Under 12s Divisions Under 12B North

Kilmore Celtic 1 vs 0 Lusk Utd

Dundalk FC 1 vs 0 Rush Athletic FC

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 1 vs 1 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13A North

Clonee Utd 1 vs 0 Homefarm FC


Sunday, 16 April 2017

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Homefarm FC 0 vs 1 Clonee Utd

Under 12s Divisions Under 12B North

Sheriff YC 0 vs 1 Dundalk FC


Thursday, 13 April 2017

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under 13s Division Under 13A South

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)


Wednesday, 12 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Glebe North 1 vs 0 Malahide Utd

Killegland AFC 0 vs 1 Baldoyle Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

St Itas AFC 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Dundrum

Under 11s Divisions Under 11A West

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Raheny United 1 vs 0 Marino AFC

Sheriff YC 0 vs 1 Kilmore Celtic


Tuesday, 11 April 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Dundalk FC

Under 11s Divisions Under 11A West

Verona SL 1 vs 0 Cambridge Boys

Under 12s Divisions Under 12B North

Raheny United 0 vs 1 Rush Athletic FC


Sunday, 9 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Killegland AFC 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Clonee Utd 1 vs 0 Malahide Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Glebe North

Under 11s Divisions Under 11A North

Sheriff YC 0 vs 1 Lusk Utd

Stamullen FC 0 vs 1 Raheny United

Portmarnock AFC 0 vs 1 St Itas AFC

Dundalk FC 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Carriglea 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Clonee Utd 1 vs 0 Cambridge Boys

Maynooth Town FC 1 vs 0 Leixlip United

Verona SL 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Baldoyle Utd 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Kilmore Celtic 1 vs 0 Raheny United

Under 12s Divisions Under 12B South

Cherry Orchard (Girls) 1 vs 0 Cabinteely FC (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Lucan United FC (Girls) 0 vs 0 Killegland AFC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Kilmore Celtic

Red Lake YFC 0 vs 1 Homefarm FC

Under 13s Division Under 13A North

Clonee Utd 0 vs 1 Balbriggan FC

Under 13s Division Under 13A South

Maynooth Town FC 1 vs 0 Terenure Rangers FC


Thursday, 6 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Esker Celtic 0 vs 1 Clonee Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Malahide Utd 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Lusk Utd 1 vs 0 Stamullen FC

Ratoath Harps 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

St Itas AFC 0 vs 1 Dundalk FC

Sheriff YC 0 vs 1 Malahide Utd

Raheny United 1 vs 0 Portmarnock AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Under 11s Divisions Under 11A West

Verona SL 0 vs 1 Clonee Utd


Wednesday, 5 April 2017

Under 12s Divisions Under 12B North

Raheny United 1 vs 0 Glebe North

Kilmore Celtic 1 vs 0 Rush Athletic FC

Sheriff YC 1 vs 0 Marino AFC

Dundalk FC 1 vs 0 Lusk Utd


Tuesday, 4 April 2017

Under 13s Division Under 13A South

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Cambridge Boys

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC


Sunday, 2 April 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Killegland AFC 0 vs 1 Glebe North

Esker Celtic 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Clonee Utd 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Ratoath Harps 1 vs 0 Malahide Utd

Sheriff YC 0 vs 1 Portmarnock AFC

Lusk Utd 0 vs 1 Dundalk FC

St Itas AFC 0 vs 1 Raheny United

Under 11s Divisions Under 11A South

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 Terenure Rangers FC

Inchicore Girls 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Dundrum 0 vs 1 Dalkey Utd

Under 11s Divisions Under 11A West

Clonee Utd 1 vs 0 Verona SL

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Leixlip United

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Cambridge Boys

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Clonee Utd 0 vs 1 Homefarm FC

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12A

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Baldoyle Utd 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Leixlip United (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Raheny United 0 vs 1 Lusk Utd

Kilmore Celtic 0 vs 1 Dundalk FC

Glebe North 1 vs 1 Sheriff YC

Under 12s Divisions Under 12B South

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Cherry Orchard (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Dundrum 1 vs 0 Cabinteely FC (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 1 vs 1 Kilnamanagh AFC

Killegland AFC 0 vs 1 Red Lake YFC

Under 13s Division Under 13A North

Stamullen FC 0 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A South

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Saturday, 1 April 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Malahide Utd 0 vs 1 Dundalk FC


Wednesday, 29 March 2017

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Peamount Utd 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Homefarm FC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Under 12s Divisions Under 12B North

Marino AFC 0 vs 1 Raheny United

Kilmore Celtic 1 vs 0 Sheriff YC

Lusk Utd 0 vs 1 Dundalk FC

Under 13s Division Under 13 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 1 Homefarm FC

Under 13s Division Under 13A South

Cambridge Boys 0 vs 1 Terenure Rangers FC


Tuesday, 28 March 2017

Under 13s Division Under 13A South

Maynooth Town FC 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 26 March 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Baldoyle Utd 1 vs 0 Malahide Utd

Clonee Utd 0 vs 1 Glebe North

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Esker Celtic 1 vs 0 Killegland AFC

Under 11s Divisions Under 11A North

Sheriff YC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Dundalk FC 0 vs 1 Raheny United

Lusk Utd 1 vs 0 Portmarnock AFC

Ratoath Harps 0 vs 1 Stamullen FC

Malahide Utd 0 vs 1 St Itas AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Inchicore Girls

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Carriglea 1 vs 1 Dalkey Utd

Under 11s Divisions Under 11A West

Cambridge Boys 0 vs 1 Clonee Utd

Newbridge Tn 1 vs 0 Leixlip United

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Peamount Utd 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Homefarm FC 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Clonee Utd

Under 12s Divisions Under 12A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Baldoyle Utd

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Leixlip United (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Sheriff YC 1 vs 0 Glebe North

Dundalk FC 1 vs 0 Marino AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Cherry Orchard (Girls) 0 vs 0 Dalkey Utd

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Homefarm FC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Red Lake YFC

Under 13s Division Under 13A North

Malahide Utd 0 vs 1 Balbriggan FC

Homefarm FC 1 vs 0 Portmarnock AFC

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC

Peamount Utd 0 vs 1 Cambridge Boys

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 Terenure Rangers FC


Saturday, 25 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Sheriff YC

Under 13s Division Under 13A South

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd


Sunday, 19 March 2017

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Baldoyle Utd 0 vs 1 Leixlip United (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 0 vs 0 Baldoyle Utd


Sunday, 12 March 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Glebe North 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Baldoyle Utd 0 vs 1 Esker Celtic

Clonee Utd 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

Stamullen FC 1 vs 0 Lusk Utd

Ratoath Harps 0 vs 1 St Itas AFC

Sheriff YC 0 vs 1 Dundalk FC

Under 11s Divisions Under 11A South

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 11s Divisions Under 11A West

Maynooth Town FC 0 vs 1 Newbridge Tn

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Glebe North 0 vs 1 Dundalk FC

Sheriff YC 0 vs 1 Raheny United

Kilmore Celtic 1 vs 0 Killegland AFC

Rush Athletic FC 1 vs 0 Marino AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Cherry Orchard (Girls) 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 0 vs 1 Homefarm FC

Malahide Utd 0 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A South

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd


Friday, 10 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 1 Maynooth Town FC


Thursday, 9 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Leixlip United 1 vs 0 Newbridge Tn


Wednesday, 8 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 0 Verona SL


Tuesday, 7 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Newbridge Tn


Sunday, 5 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A North

Dundalk FC 1 vs 0 St Itas AFC

Malahide Utd 0 vs 1 Ratoath Harps

Stamullen FC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A West

Newbridge Tn 1 vs 0 Cambridge Boys

Under 12s Divisions Under 12B North

Dundalk FC 1 vs 0 Killegland AFC


Friday, 3 March 2017

Under 11s Divisions Under 11A West

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Newbridge Tn


Sunday, 26 February 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Killegland AFC

Under 11s Divisions Under 11A North

Lusk Utd 0 vs 1 St Itas AFC

Under 11s Divisions Under 11A West

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Verona SL

Under 12s Divisions Under 12B North

Sheriff YC 0 vs 1 Rush Athletic FC

Glebe North 1 vs 1 Raheny United

Under 12s Divisions Under 12B South

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Under 13s Division Under 13A North

Malahide Utd 1 vs 0 St Itas AFC

Under 13s Division Under 13A South

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Terenure Rangers FC


Sunday, 19 February 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Clonee Utd 0 vs 1 Esker Celtic

Malahide Utd 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Glebe North 1 vs 0 Killegland AFC

Under 11s Divisions Under 11A North

Sheriff YC 0 vs 1 St Itas AFC

Ratoath Harps 0 vs 1 Portmarnock AFC

Raheny United 1 vs 0 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Dalkey Utd 0 vs 1 Carriglea

Inchicore Girls 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A West

Maynooth Town FC 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Leixlip United 0 vs 1 Clonee Utd

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Cambridge Boys

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Clonee Utd 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12A

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

Leixlip United (Girls) 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Glebe North 0 vs 1 Kilmore Celtic

Sheriff YC 0 vs 1 Lusk Utd

Raheny United 0 vs 1 Killegland AFC

Marino AFC 0 vs 1 Dundalk FC

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Cherry Orchard (Girls)

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Dundrum

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilmore Celtic 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Killegland AFC 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 13s Division Under 13A North

Stamullen FC 0 vs 1 Malahide Utd

Balbriggan FC 1 vs 1 Homefarm FC

Under 13s Division Under 13A South

Maynooth Town FC 1 vs 0 Peamount Utd

Lucan United FC (Girls) 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)

Cambridge Boys 0 vs 1 Lakelands (Girls)


Sunday, 12 February 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Baldoyle Utd 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Malahide Utd 0 vs 1 Glebe North

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Esker Celtic

Under 11s Divisions Under 11A North

Malahide Utd 0 vs 1 Stamullen FC

Portmarnock AFC 1 vs 0 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Dalkey Utd 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A West

Leixlip United 0 vs 1 Verona SL

Under 12s Divisions Under 12A (3rd Rounds)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Carriglea

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Dundrum

Under 13s Division Under 13A North

Malahide Utd 0 vs 1 Homefarm FC

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Peamount Utd


Sunday, 5 February 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Malahide Utd 0 vs 1 Clonee Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Stamullen FC 0 vs 1 Ratoath Harps

St Itas AFC 0 vs 1 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Dundrum 1 vs 0 Inchicore Girls

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Baldoyle Utd 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Rush Athletic FC 1 vs 1 Dundalk FC

Under 13s Division Under 13 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 0 vs 1 Malahide Utd

St Itas AFC 1 vs 0 Stamullen FC

Balbriggan FC 1 vs 0 Portmarnock AFC

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 1 vs 0 Cambridge Boys


Sunday, 29 January 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Clonee Utd

Baldoyle Utd 1 vs 1 Killegland AFC

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Glebe North

Under 11s Divisions Under 11A North

Portmarnock AFC 0 vs 1 Raheny United

Lusk Utd 1 vs 0 Malahide Utd

Stamullen FC 0 vs 1 Dundalk FC

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 St Itas AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Carriglea 1 vs 0 Dundrum

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Dalkey Utd

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A West

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 0 Verona SL

Clonee Utd 1 vs 0 Maynooth Town FC

Cambridge Boys 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Kilnamanagh AFC

Clonee Utd 0 vs 1 Peamount Utd

Under 12s Divisions Under 12A

Leixlip United 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Baldoyle Utd 0 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Marino AFC 0 vs 1 Kilmore Celtic

Rush Athletic FC 1 vs 0 Lusk Utd

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 1 Cherry Orchard (Girls)

Carriglea 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Homefarm FC

Baldoyle Utd 0 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13A North

Clonee Utd 1 vs 0 St Itas AFC

St Itas AFC 0 vs 1 Homefarm FC

Stamullen FC 0 vs 1 Balbriggan FC

Portmarnock AFC 0 vs 1 Malahide Utd

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Cambridge Boys

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)


Saturday, 28 January 2017

Under 13s Division Under 13A South

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Maynooth Town FC


Sunday, 22 January 2017

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Esker Celtic

Malahide Utd 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

St Itas AFC 1 vs 0 Stamullen FC

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Ratoath Harps

Portmarnock AFC 1 vs 0 Malahide Utd

Lusk Utd 0 vs 1 Raheny United

Under 11s Divisions Under 11A South

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Dundrum

Dalkey Utd 0 vs 1 Inchicore Girls

Under 11s Divisions Under 11A West

Leixlip United 0 vs 1 Maynooth Town FC

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Clonee Utd

Peamount Utd 1 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12A

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Baldoyle Utd

Leixlip United 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Glebe North 0 vs 1 Rush Athletic FC

Killegland AFC 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under 12s Divisions Under 12B South

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Dundrum 1 vs 0 Carriglea

Under 13s Division Under 13 Premier

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Homefarm FC

Baldoyle Utd 1 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Kilmore Celtic 1 vs 0 Killegland AFC

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 0 vs 1 St Itas AFC

Stamullen FC 0 vs 1 Homefarm FC

Portmarnock AFC 0 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A South

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Peamount Utd 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 11 December 2016

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Killegland AFC 1 vs 0 Esker Celtic

Baldoyle Utd 0 vs 1 Glebe North

Clonee Utd 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Malahide Utd 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

Raheny United 1 vs 0 Stamullen FC

Ratoath Harps 0 vs 1 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Inchicore Girls 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Carriglea

Under 11s Divisions Under 11A West

Verona SL 0 vs 1 Maynooth Town FC

Leixlip United 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Under 12s Divisions Under 12A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Leixlip United

Under 12s Divisions Under 12B North

Kilmore Celtic 1 vs 0 Marino AFC

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 1 vs 0 Malahide Utd

St Itas AFC 0 vs 1 Balbriggan FC

Under 13s Division Under 13A South

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)


Sunday, 4 December 2016

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Glebe North 1 vs 0 Baldoyle Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Clonee Utd

Killegland AFC 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

Malahide Utd 0 vs 1 Raheny United

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Carriglea 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Inchicore Girls

Dalkey Utd 0 vs 1 Dundrum

Under 11s Divisions Under 11A West

Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Leixlip United

Cambridge Boys 1 vs 1 Lakelands (Girls)

Maynooth Town FC 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Clonee Utd 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Homefarm FC 1 vs 0 Cabinteely FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

Lucan United FC (Girls) 1 vs 1 Baldoyle Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Leixlip United

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 0 vs 1 Rush Athletic FC

Lusk Utd 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under 12s Divisions Under 12B South

Cherry Orchard (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Carriglea

Under 13s Division Under 13 Premier

Killegland AFC 0 vs 1 Homefarm FC

Baldoyle Utd 1 vs 0 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 1 vs 0 Portmarnock AFC

Homefarm FC 1 vs 0 St Itas AFC


Sunday, 27 November 2016

Under 11s Divisions Under 11A North

Malahide Utd 0 vs 1 Portmarnock AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Inchicore Girls 0 vs 1 Dundrum

Under 11s Divisions Under 11A West

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Clonee Utd

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Clonee Utd

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Homefarm FC

Under 12s Divisions Under 12A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Kilmore Celtic 1 vs 0 Glebe North

Marino AFC 0 vs 1 Rush Athletic FC

Lusk Utd 1 vs 0 Killegland AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Cherry Orchard (Girls) 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Carriglea 0 vs 1 Dundrum

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilmore Celtic 1 vs 0 Red Lake YFC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 13s Division Under 13A North

Balbriggan FC 1 vs 0 St Itas AFC

Clonee Utd 1 vs 0 Portmarnock AFC

Homefarm FC 1 vs 0 Malahide Utd

St Itas AFC 0 vs 1 Stamullen FC

Under 13s Division Under 13A South

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Peamount Utd 0 vs 1 Lakelands (Girls)


Sunday, 20 November 2016

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 1 Clonee Utd

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

St Itas AFC 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Portmarnock AFC 1 vs 0 Stamullen FC

Malahide Utd 0 vs 1 Lusk Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Inchicore Girls

Dalkey Utd 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Dundrum 0 vs 1 Carriglea

Under 11s Divisions Under 11A West

Clonee Utd 1 vs 0 Leixlip United

Cambridge Boys 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Homefarm FC

Terenure Rangers FC 0 vs 0 Cabinteely FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Baldoyle Utd 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Rush Athletic FC 1 vs 0 Kilmore Celtic

Lusk Utd 0 vs 1 Glebe North

Marino AFC 0 vs 1 Killegland AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Carriglea

Dundrum 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Red Lake YFC

Kilmore Celtic 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Killegland AFC

Under 13s Division Under 13A North

Portmarnock AFC 0 vs 1 Balbriggan FC

Stamullen FC 0 vs 1 St Itas AFC

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 Peamount Utd

Lakelands (Girls) 0 vs 1 Cambridge Boys


Saturday, 19 November 2016

Under 13s Division Under 13A South

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)


Sunday, 13 November 2016

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Clonee Utd 1 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Malahide Utd 0 vs 1 Killegland AFC

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Esker Celtic

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 11s Divisions Under 11A North

St Itas AFC 1 vs 0 Portmarnock AFC

Raheny United 1 vs 0 Malahide Utd

Under 11s Divisions Under 11A South

Inchicore Girls 1 vs 0 Dalkey Utd

Carriglea 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Dundrum 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A West

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Cambridge Boys 0 vs 1 Maynooth Town FC

Lucan United FC (Girls) 1 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A North

Portmarnock AFC 0 vs 1 Stamullen FC

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd


Friday, 11 November 2016

Under 12s Divisions Under 12A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Leixlip United


Sunday, 23 October 2016

Under 11s Divisions Under 11 Premier

Baldoyle Utd 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Esker Celtic 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Killegland AFC 1 vs 0 Clonee Utd

Glebe North 1 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 11s Divisions Under 11A North

Portmarnock AFC 1 vs 0 Ratoath Harps

Lusk Utd 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Stamullen FC 1 vs 0 Malahide Utd

Raheny United 1 vs 0 St Itas AFC

Under 11s Divisions Under 11A South

Enniskerry (Girls) 0 vs 1 Dalkey Utd

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Dundrum

Carriglea 1 vs 0 Inchicore Girls

Under 11s Divisions Under 11A West

Leixlip United 0 vs 1 Cambridge Boys

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Maynooth Town FC 0 vs 1 Clonee Utd

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Homefarm FC

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 1 vs 0 Red Lake YFC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC


Sunday, 16 October 2016

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Clonee Utd 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

Kilnamanagh AFC 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 1 vs 0 Glebe North

Marino AFC 0 vs 1 Lusk Utd

Under 12s Divisions Under 12B South

Carriglea 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Dundrum 1 vs 0 Cherry Orchard (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Baldoyle Utd 1 vs 1 Killegland AFC

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under 13s Division Under 13A North

Clonee Utd 1 vs 0 Stamullen FC

Portmarnock AFC 0 vs 1 St Itas AFC

Balbriggan FC 1 vs 0 St Itas AFC

Under 13s Division Under 13A South

Maynooth Town FC 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Peamount Utd 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)


Sunday, 9 October 2016

Under 12s Divisions Under 12A

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Leixlip United 0 vs 1 Baldoyle Utd

Under 12s Divisions Under 12B South

Dundrum 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Carriglea 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Killegland AFC 1 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Red Lake YFC 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under 13s Division Under 13A North

Malahide Utd 1 vs 0 Portmarnock AFC

St Itas AFC 0 vs 1 Clonee Utd

Balbriggan FC 1 vs 0 Stamullen FC

Homefarm FC 0 vs 1 St Itas AFC

Under 13s Division Under 13A South

Wicklow Rovers (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)


Monday, 3 October 2016

Under 13s Division Under 13A South

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Maynooth Town FC


Sunday, 2 October 2016

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Peamount Utd 0 vs 1 Homefarm FC

Shelbourne FC (Girls) 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Baldoyle Utd 1 vs 0 Leixlip United

Under 12s Divisions Under 12B South

Dundrum 1 vs 0 Lakelands (Girls)

Carriglea 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under 13s Division Under 13A North

St Itas AFC 0 vs 1 Balbriggan FC

Portmarnock AFC 0 vs 1 Homefarm FC

Stamullen FC 1 vs 1 St Itas AFC

Clonee Utd 1 vs 0 Malahide Utd

Under 13s Division Under 13A South

Cambridge Boys 0 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)


Sunday, 25 September 2016

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Clonee Utd

Homefarm FC 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Peamount Utd

Under 12s Divisions Under 12A

Leixlip United 0 vs 0 Enniskerry (Girls)

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 0 vs 1 Lusk Utd

Glebe North 1 vs 0 Marino AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Cherry Orchard (Girls) 0 vs 1 Dundrum

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Lakelands (Girls)

Under 13s Division Under 13 Premier

Killegland AFC 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Kilmore Celtic 1 vs 0 Homefarm FC

Red Lake YFC 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under 13s Division Under 13A North

Malahide Utd 1 vs 1 St Itas AFC

St Itas AFC 1 vs 1 Portmarnock AFC

Homefarm FC 0 vs 1 Clonee Utd

Under 13s Division Under 13A South

Peamount Utd 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)

Maynooth Town FC 1 vs 0 Cambridge Boys

Lakelands (Girls) 0 vs 0 Lucan United FC (Girls)


Sunday, 18 September 2016

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Clonee Utd 0 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Shelbourne FC (Girls)

Peamount Utd 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under 12s Divisions Under 12A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 0 vs 1 Leixlip United

Under 12s Divisions Under 12B North

Killegland AFC 1 vs 0 Marino AFC

Glebe North 0 vs 1 Lusk Utd

Under 12s Divisions Under 12B South

Lakelands (Girls) 1 vs 1 Cherry Orchard (Girls)

Terenure Rangers FC 0 vs 1 Dundrum

Under 13s Division Under 13 Premier

Homefarm FC 1 vs 0 Killegland AFC

Kilnamanagh AFC 1 vs 0 Baldoyle Utd

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Red Lake YFC

Under 13s Division Under 13A North

Clonee Utd 1 vs 0 St Itas AFC

Malahide Utd 1 vs 0 Stamullen FC

Homefarm FC 0 vs 1 Balbriggan FC

Portmarnock AFC 1 vs 1 St Itas AFC

Under 13s Division Under 13A South

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 1 Wicklow Rovers (Girls)

Peamount Utd 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)


Sunday, 11 September 2016

Under 12s Divisions Under 12 Premier

Homefarm FC 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Shelbourne FC (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 0 Peamount Utd

Greystones Utd (Girls) 0 vs 1 Clonee Utd

Under 12s Divisions Under 12A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Enniskerry (Girls)

Leixlip United 0 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under 12s Divisions Under 12B North

Marino AFC 0 vs 1 Glebe North

Rush Athletic FC 0 vs 1 Killegland AFC

Under 12s Divisions Under 12B South

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Terenure Rangers FC

Cherry Orchard (Girls) 1 vs 0 Carriglea

Under 13s Division Under 13 Premier

Kilmore Celtic 1 vs 0 Kilnamanagh AFC

Red Lake YFC 1 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Homefarm FC 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under 13s Division Under 13A North

Stamullen FC 0 vs 1 Portmarnock AFC

St Itas AFC 1 vs 0 St Itas AFC

Balbriggan FC 1 vs 0 Malahide Utd

Under 13s Division Under 13A South

Lakelands (Girls) 1 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Cambridge Boys 1 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Peamount Utd 0 vs 1 Maynooth Town FC


Saturday, 30 April 2016

Under 11s Divisions Under 11A North

Ratoath Harps 0 vs 1 Raheny United



You are here: Home » Results