Saturday, 24 February 2018

Under 15 Divisions Under 15 A (Saturday)

Maynooth Town FC vs Marino AFC, Rathcoffey Rd 10:00 am, Referee TBA

Under 15 Divisions Under 15 B (Saturday)

Willows FC vs Rivervalley Rangers, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Swords Manor FC vs St Itas AFC, Brackenstown Rd 10:00 am, Referee TBA


Sunday, 25 February 2018

Under 15 Divisions Under 15 Premier

Balbriggan FC vs Drogheda Marsh Cresent, St Molagas Pk 10:00 am, Referee TBA

Drogheda Town FC vs Parkvilla FC, St Olivers Community College 10:00 am, Referee TBA

Swords Manor FC vs Killegland AFC, Brackenstown Rd 10:00 am, Referee TBA

Bohemian FC vs Donacarney Celtic, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 Premier

Rush Athletic FC vs Clonee Utd, St Catherine's Pk Time TBA Referee TBA

Donacarney Celtic vs Raheny United, Castlemartin 10:00 am, Referee TBA

Laytown Utd vs East Meath Utd, Seafield Laytown 10:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Balbriggan FC, Summerhill Rd 10:00 am, Referee TBA

Phoenix FC vs Killegland AFC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 Premier

Balbriggan FC vs Tolka Rovers, St Molagas Pk Time TBA Referee TBA

Ashbourne Utd vs Maynooth Town FC, Archerstown Grounds 10:00 am, Referee TBA

Laytown Utd vs Clonee Utd, Seafield Laytown 10:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 Premier

Swords Celtic FC vs Drogheda Town FC, Balheary Reservoir 10:00 am, Referee TBA

Ratoath Harps vs Kilbarrack Utd, Cityjet Pk 10:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Trinity Donaghmede, Summerhill Rd 10:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 A

Donnycarney FC vs Baldoyle Utd, May Pk Time TBA Referee TBA

Raheny United vs Ashbourne Utd, St Anne's Pk 10:00 am, Referee TBA

Lusk Utd vs Maynooth Town FC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Bohemian FC vs Marino AFC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 B

Lusk Utd vs Swords Manor FC, Location TBA Time TBA Referee TBA

St Itas AFC vs Balbriggan FC, Ballymastone 10:00 am, Referee TBA

Ratoath Harps vs Artane/Beaumont, Cityjet Pk 10:00 am, Referee TBA

Kilbarrack Utd vs St Columban's S/B, Rose Glen 1 10:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 C

Balbriggan FC vs Artane/Beaumont, St Molagas Pk 10:00 am, Referee TBA

Lusk Utd vs Skerries Town FC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Mid-Sutton FC vs Sheriff YC, Bayside School 10:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Rivervalley Rangers, Summerhill Rd 10:00 am, Referee TBA

Malahide Utd vs Trinity Donaghmede, Malahide Castle 10:00 am, Referee TBA

Kinsealy United vs Maynooth Town FC, Kinsealy Court 10:00 am, Referee TBA

Under 13 Divisions Under 13 D

Balbriggan FC vs Swords Celtic FC, St Molagas Pk Time TBA Referee TBA

Grange Woobine FC vs Clonee Utd, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Under 15 Divisions Under 15 A

Dunshaughlin Youths vs Lusk Utd, Ind Est Time TBA Referee TBA

Balscadden Boys vs Balbriggan FC, Ring Commons 10:00 am, Referee TBA

Duleek FC vs Dunboyne AFC, Tollstone Duleek 10:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 A

Rivermount Boys FC vs Cloghertown Utd, Tolka Valley Pk 10:00 am, Referee TBA

Mid-Sutton FC vs Balbriggan FC, Bayside School 10:00 am, Referee TBA

Maynooth Town FC vs Duleek FC, Rathcoffey Rd 10:00 am, Referee TBA

Malahide Utd vs Dunboyne AFC, Malahide Castle 10:00 am, Referee TBA

Under 16 Divisions Under 16 B

Ratoath Harps vs Balbriggan FC, Cityjet Pk 10:00 am, Referee TBA

Portmarnock AFC vs Clonee Utd, Paddyshill 10:00 am, Referee TBA

Malahide Utd vs East Meath Utd, Malahide Castle 10:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 A

Malahide Utd vs Swords Celtic FC, Malahide Castle Time TBA Referee TBA

Donacarney Celtic vs Sheriff YC, Castlemartin Time TBA Referee TBA

Clonee Utd vs Dunboyne AFC, Damastown Time TBA Referee TBA

Baldoyle Utd vs Ratoath Harps, Brookstone Road, Baldoyle Clubhouse ( 10:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 B

Hartstown Huntstown FC vs East Meath Utd, Hartstown Pk 10:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 C

Balbriggan FC vs Swords Celtic FC, St Molagas Pk Time TBA Referee TBA

Mid-Sutton FC vs Rush Athletic FC, Bayside School 10:00 am, Referee TBA

Ashbourne Utd vs Balrath FC, Archerstown Grounds 10:00 am, Referee TBA

Dunboyne AFC vs Balscadden Boys, Summerhill Rd 10:00 am, Referee TBA

Maynooth Town FC vs St Itas AFC, Rathcoffey Rd 10:00 am, Referee TBA

Under 14 Divisions Under 14 D

Willows FC vs Baldoyle Utd, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Clonee Utd vs Ayrfield Utd FC, Damastown 10:00 am, Referee TBA

Grange Woobine FC vs Skerries Town FC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Ratoath Harps vs Donacarney Celtic, Cityjet Pk 10:00 am, Referee TBA

Under 15 Divisions Under 15 B

Kinsealy United vs St Itas AFC, Kinsealy Court 10:00 am, Referee TBA

Artane/Beaumont vs Cloghertown Utd, Rockfield Pk 10:00 am, Referee TBA

Maynooth Town FC vs Ratoath Harps, Rathcoffey Rd 10:00 am, Referee TBA

Killegland AFC vs Balbriggan FC, Location TBA 10:00 am, Referee TBA

Balbriggan FC vs Baldoyle Utd, St Molagas Pk 10:00 am, Referee TBA

Under 17 Divisions Under 17 B

Balscadden Boys vs Dunshaughlin Youths, Ring Commons Time TBA Referee TBA

Ashbourne Utd vs Lusk Utd, Archerstown Grounds Time TBA Referee TBA

Artane/Beaumont vs Malahide Utd, Rockfield Pk Time TBA Referee TBA