Fixtures
Sunday, 16 June 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Larkview FC 2 vs 0 Donacarney Celtic
Friday, 14 June 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Marino AFC 2 vs 0 Donacarney Celtic
Swords Celtic FC 0 vs 2 Balscadden FC
Thursday, 13 June 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Skerries Town FC 2 vs 0 Swords Celtic FC
Wednesday, 12 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Laytown Utd 2 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Balscadden FC 2 vs 0 Donacarney Celtic
Tuesday, 11 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Ashbourne Utd 0 vs 2 Lusk Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Donacarney Celtic 0 vs 2 Swords Celtic FC
Skerries Town FC 3 vs 4 Rush Athletic FC
Malahide Utd 6 vs 6 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balscadden FC 2 vs 0 Liffeybank
Ashbourne Utd 1 vs 3 Bohemian FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Malahide Utd 0 vs 2 Bohemian FC
Monday, 10 June 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Ratoath Harps 2 vs 0 Donacarney Celtic
Larkview FC 2 vs 0 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Ashbourne Utd 2 vs 0 Stamullen FC
Sunday, 9 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Malahide Utd 0 vs 2 Lucan United FC (Girls)
Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Clonee Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Bohemian FC 3 vs 0 Stamullen FC
Tyrrelstown United 0 vs 2 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Kinnegad Juniors AFC 2 vs 0 Darndale FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Rush Athletic FC 3 vs 3 Clonee Utd
Lusk Utd 3 vs 2 Laytown Utd
Ashbourne Utd 0 vs 0 Marino AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Skerries Town FC 1 vs 3 Balscadden FC
Rush Athletic FC 2 vs 0 Donacarney Celtic
Ratoath Harps 1 vs 3 Lourdes Celtic FC (Girls)
Malahide Utd 2 vs 0 Larkview FC
Marino AFC 1 vs 1 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
St Itas AFC 0 vs 3 Balrath FC
Liffeybank 2 vs 0 Bohemian FC
Larkview FC 1 vs 4 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Shankill FC (Girls) 0 vs 1 East Meath Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ratoath Harps 2 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Liffeybank 2 vs 2 Cambridge (MGL)
Saturday, 8 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Dunboyne AFC 0 vs 2 Clonee Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
St Itas AFC 2 vs 0 Stamullen FC
Friday, 7 June 2024
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Stamullen FC 0 vs 2 Liffeybank
Thursday, 6 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Bohemian FC 1 vs 1 Donacarney Celtic
Ashbourne Utd 1 vs 1 St Itas AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Marino AFC 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Balscadden FC 1 vs 0 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Liffeybank 1 vs 5 Bohemian FC
Wednesday, 5 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Dunboyne AFC 0 vs 2 Lusk Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Loughshinny Utd 0 vs 2 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Skerries Town FC 1 vs 3 Ratoath Harps
Malahide Utd 4 vs 0 Marino AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Larkview FC 2 vs 0 Stamullen FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Bohemian FC 1 vs 1 Leixlip United (Girls)
Killester/Donnycarney 1 vs 1 Larkview FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Rush Athletic FC 0 vs 2 Ratoath Harps
Tuesday, 4 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Rush Athletic FC 2 vs 0 Dunboyne AFC
Clonee Utd 2 vs 0 Loughshinny Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Stamullen FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 1 vs 1 Malahide Utd
Killester/Donnycarney 1 vs 1 Leixlip United (Girls)
Monday, 3 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Skerries Town FC 1 vs 1 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Laytown Utd 2 vs 0 Loughshinny Utd
Dunboyne AFC 0 vs 2 Lusk Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Stamullen FC 0 vs 2 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Larkview FC 1 vs 1 Killester/Donnycarney
Leixlip United (Girls) 1 vs 1 Balrath FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ashbourne Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
Sunday, 2 June 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Glebe North 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Tyrrelstown United 2 vs 0 Stamullen FC
Donacarney Celtic 2 vs 1 St Itas AFC
Ashbourne Utd 2 vs 0 Skerries Town FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Swords Manor FC 3 vs 3 Malahide Utd
Kinnegad Juniors AFC 2 vs 0 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Ashbourne Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
Loughshinny Utd 0 vs 2 Rush Athletic FC
Clonee Utd 6 vs 2 Lusk Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Donacarney Celtic 3 vs 5 Ratoath Harps
Skerries Town FC 2 vs 1 Malahide Utd
Rush Athletic FC 2 vs 1 Swords Celtic FC
Lourdes Celtic FC (Girls) 3 vs 6 Balscadden FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Maynooth Town FC 1 vs 6 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Ashbourne Utd 1 vs 1 Balrath FC
Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Liffeybank
Bohemian FC 2 vs 0 St Itas AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Dunboyne AFC 0 vs 2 East Meath Utd
Ashbourne Utd 1 vs 1 Kilmore Celtic
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Killester/Donnycarney 0 vs 2 Bohemian FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Rush Athletic FC 2 vs 2 Maynooth Town FC
Lusk Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
Ratoath Harps 2 vs 0 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Bohemian FC 1 vs 2 St Itas AFC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Maynooth Town FC 5 vs 2 Dunboyne AFC
Friday, 31 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Bohemian FC 2 vs 0 Ballyoulster United AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Liffeybank 1 vs 0 Malahide Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Maynooth Town FC 2 vs 0 Dunboyne AFC
Thursday, 30 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Ballyoulster United AFC 0 vs 2 Shankill FC (Girls)
Bohemian FC 0 vs 0 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Skerries Town FC 1 vs 3 St Itas AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Rush Athletic FC 2 vs 0 Malahide Utd
Lourdes Celtic FC (Girls) 2 vs 4 Marino AFC
Ratoath Harps 1 vs 3 Swords Celtic FC
Balscadden FC 2 vs 0 Larkview FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Clonee Utd 3 vs 1 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Larkview FC 1 vs 0 Balrath FC
Bohemian FC 2 vs 0 Stamullen FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
St Columban's S/B 2 vs 0 Dunboyne AFC
Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Malahide Utd 0 vs 2 Killester/Donnycarney
Clonee Utd 6 vs 1 Bohemian FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ashbourne Utd 4 vs 2 Maynooth Town FC
Lusk Utd 0 vs 5 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Liffeybank 2 vs 0 Bohemian FC
Wednesday, 29 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Ballyoulster United AFC 0 vs 2 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
United Girls FC 4 vs 0 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
St Itas AFC 4 vs 3 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Stamullen FC 1 vs 3 Lusk Utd
Tuesday, 28 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Malahide Utd 0 vs 1 Swords Celtic FC
Ballyoulster United AFC 0 vs 2 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Dunboyne AFC 4 vs 1 Clonee Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Malahide Utd 3 vs 1 Killester/Donnycarney
Darndale FC 0 vs 3 Swords Manor FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Dunboyne AFC 1 vs 6 Rush Athletic FC
Loughshinny Utd 1 vs 1 Maynooth Town FC
Marino AFC 2 vs 1 Lusk Utd
Laytown Utd 2 vs 0 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Larkview FC 2 vs 0 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Bohemian FC 2 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Clonee Utd 2 vs 0 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Bohemian FC 6 vs 0 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Lusk Utd 3 vs 2 Leixlip United (Girls)
Monday, 27 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Ballyoulster United AFC
Sunday, 26 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Swords Celtic FC 1 vs 6 Shankill FC (Girls)
Lucan United FC (Girls) 6 vs 0 Bohemian FC
Ballyoulster United AFC 4 vs 0 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Balrath Girls/Boys F.C. 2 vs 0 Glebe North
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Donacarney Celtic 2 vs 0 Tyrrelstown United
Balbriggan FC 4 vs 3 St Itas AFC
Bohemian FC 0 vs 2 Skerries Town FC
Ashbourne Utd 6 vs 0 Stamullen FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Darndale FC 2 vs 0 United Girls FC
Malahide Utd 5 vs 0 Swords Manor FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Maynooth Town FC 2 vs 6 Lusk Utd
Laytown Utd 3 vs 0 Marino AFC
Ashbourne Utd 0 vs 6 Rush Athletic FC
Loughshinny Utd 0 vs 6 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Clonee Utd 1 vs 4 Ratoath Harps
Balbriggan FC 4 vs 4 Bohemian FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Malahide Utd 6 vs 1 Donacarney Celtic
Ratoath Harps 1 vs 1 Rush Athletic FC
Swords Celtic FC 0 vs 5 Larkview FC
Skerries Town FC 2 vs 5 Lourdes Celtic FC (Girls)
Marino AFC 4 vs 0 Balscadden FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Clonee Utd 3 vs 3 Bohemian FC
Killester/Donnycarney 2 vs 5 Liffeybank
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Larkview FC 0 vs 3 Bohemian FC
Balrath FC 2 vs 4 Lucan United FC (Girls)
St Itas AFC 3 vs 3 Balscadden FC
Liffeybank 6 vs 2 Stamullen FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Ashbourne Utd 0 vs 3 Shankill FC (Girls)
Kilmore Celtic 6 vs 2 St Columban's S/B
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Clonee Utd 5 vs 0 Leixlip United (Girls)
Larkview FC 3 vs 3 Malahide Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Rush Athletic FC 1 vs 1 Lusk Utd
Maynooth Town FC 0 vs 2 Ratoath Harps
Lourdes Celtic FC (Girls) 3 vs 4 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Cambridge (MGL) 6 vs 0 Donacarney Celtic
Liffeybank 0 vs 2 St Itas AFC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Bohemian FC 5 vs 5 Dunboyne AFC
Skerries Town FC 2 vs 0 Malahide Utd
Thursday, 23 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Lusk Utd 3 vs 0 Glebe North
Balrath Girls/Boys F.C. 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Stamullen FC 0 vs 2 Donacarney Celtic
Ashbourne Utd 6 vs 0 Tyrrelstown United
Bohemian FC 0 vs 6 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Lusk Utd 6 vs 0 Ashbourne Utd
Clonee Utd 2 vs 0 Laytown Utd
Dunboyne AFC 2 vs 0 Loughshinny Utd
Rush Athletic FC 2 vs 1 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Kilmore Celtic 2 vs 0 Dunboyne AFC
Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Ashbourne Utd
Maynooth Town FC 1 vs 3 St Columban's S/B
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Malahide Utd 1 vs 3 Clonee Utd
Bohemian FC 2 vs 0 Balrath FC
Wednesday, 22 May 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Balbriggan FC 1 vs 0 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Ratoath Harps 2 vs 2 Malahide Utd
Rush Athletic FC 3 vs 2 Balscadden FC
Donacarney Celtic 3 vs 4 Skerries Town FC
Swords Celtic FC 2 vs 2 Marino AFC
Larkview FC 2 vs 3 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Killester/Donnycarney 2 vs 3 Bohemian FC
Liffeybank 2 vs 1 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Liffeybank 4 vs 0 Ashbourne Utd
Lucan United FC (Girls) 4 vs 1 St Itas AFC
Balscadden FC 1 vs 2 Bohemian FC
Stamullen FC 2 vs 2 Balrath FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ashbourne Utd 6 vs 3 Rush Athletic FC
Lusk Utd 2 vs 6 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Leixlip United (Girls) 6 vs 1 Stamullen FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Bohemian FC 2 vs 0 Malahide Utd
Tuesday, 21 May 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Leixlip United (Girls) 0 vs 2 Killester/Donnycarney
Larkview FC 0 vs 6 Clonee Utd
Sunday, 19 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Bohemian FC 3 vs 1 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Glebe North 1 vs 6 Maynooth Town FC
Balrath Girls/Boys F.C. 3 vs 0 Clonee Utd
Lusk Utd 5 vs 1 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Balbriggan FC 5 vs 1 Stamullen FC
Bohemian FC 3 vs 4 St Itas AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Kinnegad Juniors AFC 2 vs 0 Malahide Utd
United Girls FC 0 vs 2 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Laytown Utd 1 vs 6 Clonee Utd
Rush Athletic FC 2 vs 1 Marino AFC
Ashbourne Utd 2 vs 1 Loughshinny Utd
Dunboyne AFC 0 vs 2 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
United Girls FC 4 vs 0 Clonee Utd
Bohemian FC 4 vs 3 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Skerries Town FC 2 vs 0 Larkview FC
Lourdes Celtic FC (Girls) 5 vs 0 Malahide Utd
Swords Celtic FC 2 vs 6 Rush Athletic FC
Donacarney Celtic 1 vs 5 Balscadden FC
Marino AFC 5 vs 1 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balbriggan FC 1 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
Lucan United FC (Girls) 0 vs 6 St Itas AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Malahide Utd 1 vs 6 Clonee Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balscadden FC 3 vs 0 Balrath FC
Lucan United FC (Girls) 3 vs 3 Bohemian FC
St Itas AFC 1 vs 6 Larkview FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Ashbourne Utd 0 vs 6 East Meath Utd
Dunboyne AFC 2 vs 6 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 4 vs 2 Larkview FC
Bohemian FC 3 vs 3 Malahide Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ashbourne Utd 1 vs 1 Ratoath Harps
Lourdes Celtic FC (Girls) 2 vs 4 Rush Athletic FC
Dunboyne AFC 0 vs 4 Lusk Utd
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
St Itas AFC 6 vs 0 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Leixlip United (Girls) 4 vs 1 Clonee Utd
Lusk Utd 6 vs 1 Stamullen FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Skerries Town FC 6 vs 4 Bohemian FC
Maynooth Town FC 2 vs 0 Malahide Utd
Thursday, 16 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Tyrrelstown United 0 vs 2 St Itas AFC
Stamullen FC 4 vs 1 Bohemian FC
Balbriggan FC 4 vs 0 Skerries Town FC
Ashbourne Utd 1 vs 0 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Ashbourne Utd 0 vs 5 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Lourdes Celtic FC (Girls) 2 vs 3 Larkview FC
Balscadden FC 6 vs 2 Swords Celtic FC
Wednesday, 15 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Marino AFC 2 vs 1 Maynooth Town FC
Rush Athletic FC 6 vs 1 Loughshinny Utd
Dunboyne AFC 1 vs 4 Laytown Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Clonee Utd 4 vs 1 Maynooth Town FC
Sunday, 12 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Bohemian FC 1 vs 1 Shankill FC (Girls)
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Glebe North 0 vs 6 Balrath Girls/Boys F.C.
Clonee Utd 3 vs 2 Lusk Utd
Dunboyne AFC 3 vs 5 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Stamullen FC 2 vs 6 Skerries Town FC
Balbriggan FC 6 vs 0 Tyrrelstown United
St Itas AFC 6 vs 1 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Swords Manor FC 1 vs 0 Killester/Donnycarney
Darndale FC 2 vs 4 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Dunboyne AFC 2 vs 1 Ashbourne Utd
Maynooth Town FC 2 vs 1 Rush Athletic FC
Laytown Utd 0 vs 1 Lusk Utd
Marino AFC 1 vs 2 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Swords Celtic FC 5 vs 0 Donacarney Celtic
Rush Athletic FC 3 vs 4 Larkview FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balbriggan FC 5 vs 2 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Bohemian FC 6 vs 1 Malahide Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balscadden FC 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)
Liffeybank 1 vs 1 Larkview FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Dunboyne AFC 2 vs 6 Shankill FC (Girls)
East Meath Utd 4 vs 3 St Columban's S/B
Kilmore Celtic 2 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Leixlip United (Girls) 6 vs 5 Larkview FC
Bohemian FC 0 vs 3 Clonee Utd
Malahide Utd 1 vs 6 Balrath FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Maynooth Town FC 6 vs 0 Lusk Utd
Rush Athletic FC 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Bohemian FC 0 vs 4 Maynooth Town FC
Dunboyne AFC 2 vs 0 Malahide Utd
Thursday, 9 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
St Itas AFC 4 vs 1 Tyrrelstown United
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Killester/Donnycarney 0 vs 3 Darndale FC
Malahide Utd 2 vs 0 United Girls FC
Swords Manor FC 0 vs 5 Kinnegad Juniors AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Ratoath Harps 2 vs 3 United Girls FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Marino AFC 4 vs 2 Malahide Utd
Rush Athletic FC 3 vs 0 Ratoath Harps
Skerries Town FC 4 vs 1 Donacarney Celtic
Lourdes Celtic FC (Girls) 6 vs 3 Swords Celtic FC
Larkview FC 0 vs 1 Balscadden FC
Wednesday, 8 May 2024
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balscadden FC 2 vs 1 Larkview FC
Ashbourne Utd 2 vs 0 Liffeybank
Bohemian FC 4 vs 3 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Clonee Utd 4 vs 3 Malahide Utd
Tuesday, 7 May 2024
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Ashbourne Utd 2 vs 3 St Itas AFC
Sunday, 5 May 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Ballyoulster United AFC 0 vs 0 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Dunboyne AFC 0 vs 2 Glebe North
Maynooth Town FC 3 vs 1 Lusk Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Tyrrelstown United 1 vs 2 Balbriggan FC
Skerries Town FC 5 vs 1 Bohemian FC
Donacarney Celtic 2 vs 0 Stamullen FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
United Girls FC 5 vs 0 Swords Manor FC
Darndale FC 1 vs 3 Kinnegad Juniors AFC
Killester/Donnycarney 1 vs 4 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Lusk Utd 5 vs 1 Loughshinny Utd
Maynooth Town FC 0 vs 0 Marino AFC
Clonee Utd 6 vs 1 Dunboyne AFC
Laytown Utd 0 vs 1 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
United Girls FC 5 vs 1 Balbriggan FC
Ratoath Harps 3 vs 2 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Balscadden FC 1 vs 1 Ratoath Harps
Malahide Utd 1 vs 1 Swords Celtic FC
Lourdes Celtic FC (Girls) 6 vs 2 Donacarney Celtic
Marino AFC 6 vs 0 Skerries Town FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
St Itas AFC 6 vs 0 Balrath Girls/Boys F.C.
Lusk Utd 2 vs 0 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Bohemian FC 0 vs 2 Liffeybank
Killester/Donnycarney 2 vs 0 Malahide Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Ashbourne Utd 3 vs 2 Larkview FC
Bohemian FC 2 vs 0 Liffeybank
Balrath FC 2 vs 0 St Itas AFC
Stamullen FC 1 vs 6 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
East Meath Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ratoath Harps 5 vs 1 Rush Athletic FC
Maynooth Town FC 2 vs 0 Dunboyne AFC
Ashbourne Utd 2 vs 4 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
St Itas AFC 2 vs 6 Bohemian FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Clonee Utd 2 vs 0 Stamullen FC
Sunday, 28 April 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Ballyoulster United AFC
Swords Celtic FC 0 vs 2 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Glebe North 2 vs 6 Lusk Utd
Maynooth Town FC 4 vs 1 Clonee Utd
Dunboyne AFC 5 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Tyrrelstown United 0 vs 2 Donacarney Celtic
Ashbourne Utd 6 vs 0 Bohemian FC
St Itas AFC 5 vs 0 Skerries Town FC
Stamullen FC 0 vs 6 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Kinnegad Juniors AFC 5 vs 0 Swords Manor FC
Killester/Donnycarney 2 vs 0 United Girls FC
Malahide Utd 3 vs 3 Darndale FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Dunboyne AFC 1 vs 0 Marino AFC
Lusk Utd 2 vs 0 Maynooth Town FC
Clonee Utd 6 vs 0 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Ratoath Harps 3 vs 5 Bohemian FC
Balbriggan FC 2 vs 4 United Girls FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Swords Celtic FC 3 vs 1 Skerries Town FC
Larkview FC 3 vs 4 Marino AFC
Donacarney Celtic 0 vs 2 Malahide Utd
Lourdes Celtic FC (Girls) 6 vs 0 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
St Itas AFC 5 vs 0 Balbriggan FC
Lucan United FC (Girls) 6 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Liffeybank 3 vs 2 Clonee Utd
Maynooth Town FC 4 vs 2 Malahide Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
St Itas AFC 2 vs 0 Bohemian FC
Lucan United FC (Girls) 2 vs 2 Balscadden FC
Larkview FC 0 vs 0 Liffeybank
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Shankill FC (Girls) 3 vs 1 St Columban's S/B
Dunboyne AFC 0 vs 6 Kilmore Celtic
East Meath Utd 4 vs 0 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Bohemian FC 1 vs 0 Larkview FC
Killester/Donnycarney 5 vs 2 Balrath FC
Leixlip United (Girls) 0 vs 6 Clonee Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Lourdes Celtic FC (Girls) 2 vs 0 Dunboyne AFC
Ashbourne Utd 4 vs 1 Lusk Utd
Maynooth Town FC 4 vs 1 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Donacarney Celtic 1 vs 2 Bohemian FC
Cambridge (MGL) 4 vs 0 St Itas AFC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Lusk Utd 4 vs 2 Clonee Utd
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Malahide Utd 1 vs 6 Bohemian FC
Maynooth Town FC 2 vs 0 Skerries Town FC
Thursday, 25 April 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Balscadden FC 2 vs 0 Skerries Town FC
Wednesday, 24 April 2024
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Maynooth Town FC 1 vs 4 Liffeybank
Sunday, 21 April 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Shankill FC (Girls) 5 vs 2 Malahide Utd
Swords Celtic FC 3 vs 6 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Glebe North 1 vs 5 Clonee Utd
Maynooth Town FC 1 vs 2 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Skerries Town FC 4 vs 2 Tyrrelstown United
Balbriggan FC 6 vs 0 Bohemian FC
Stamullen FC 0 vs 3 St Itas AFC
Donacarney Celtic 0 vs 1 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
United Girls FC 2 vs 2 Kinnegad Juniors AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Clonee Utd 2 vs 0 Rush Athletic FC
Loughshinny Utd 0 vs 3 Marino AFC
Maynooth Town FC 2 vs 1 Dunboyne AFC
Ashbourne Utd 0 vs 5 Laytown Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Rush Athletic FC 4 vs 0 Skerries Town FC
Malahide Utd 3 vs 3 Ratoath Harps
Donacarney Celtic 3 vs 6 Larkview FC
Swords Celtic FC 1 vs 6 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
St Itas AFC 3 vs 0 Lucan United FC (Girls)
Balbriggan FC 0 vs 6 Lusk Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Bohemian FC 2 vs 3 Clonee Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Liffeybank 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)
Balrath FC 2 vs 2 Ashbourne Utd
Stamullen FC 1 vs 1 Larkview FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
St Columban's S/B 2 vs 0 Ashbourne Utd
Maynooth Town FC 0 vs 3 East Meath Utd
Shankill FC (Girls) 4 vs 2 Kilmore Celtic
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 2 vs 4 Bohemian FC
Clonee Utd 5 vs 1 Larkview FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ratoath Harps 2 vs 0 Lusk Utd
Dunboyne AFC 0 vs 3 Maynooth Town FC
Rush Athletic FC 1 vs 4 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Cambridge (MGL) 3 vs 0 Bohemian FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Dunboyne AFC 3 vs 1 Skerries Town FC
Malahide Utd 2 vs 6 Maynooth Town FC
Sunday, 14 April 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Lucan United FC (Girls) 5 vs 1 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Lusk Utd 2 vs 1 Clonee Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
St Itas AFC 5 vs 1 Stamullen FC
Tyrrelstown United 4 vs 3 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Kinnegad Juniors AFC 1 vs 0 United Girls FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Ashbourne Utd 1 vs 2 Maynooth Town FC
Lusk Utd 2 vs 0 Dunboyne AFC
Loughshinny Utd 1 vs 5 Laytown Utd
Marino AFC 0 vs 3 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Balscadden FC 3 vs 3 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Lusk Utd 2 vs 1 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Maynooth Town FC 3 vs 1 Clonee Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balscadden FC 2 vs 2 Ashbourne Utd
Stamullen FC 1 vs 4 St Itas AFC
Bohemian FC 1 vs 1 Larkview FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Kilmore Celtic 6 vs 1 Ashbourne Utd
Shankill FC (Girls) 4 vs 1 Dunboyne AFC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 2 vs 5 Clonee Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Dunboyne AFC 0 vs 2 Ashbourne Utd
Lusk Utd 1 vs 0 Rush Athletic FC
Maynooth Town FC 5 vs 0 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Donacarney Celtic 0 vs 4 St Itas AFC
Cambridge (MGL) 2 vs 0 Liffeybank
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Dunboyne AFC 4 vs 1 Bohemian FC
Saturday, 13 April 2024
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Malahide Utd 1 vs 0 Leixlip United (Girls)
Sunday, 7 April 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Malahide Utd 1 vs 2 Shankill FC (Girls)
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Lusk Utd 0 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Laytown Utd 6 vs 1 Dunboyne AFC
Maynooth Town FC 4 vs 0 Loughshinny Utd
Lusk Utd 2 vs 0 Marino AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Lusk Utd 2 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
St Itas AFC 1 vs 4 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Maynooth Town FC 2 vs 0 Shankill FC (Girls)
Dunboyne AFC 2 vs 2 St Columban's S/B
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 3 vs 0 Leixlip United (Girls)
Malahide Utd 5 vs 0 Larkview FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Lusk Utd 0 vs 4 Ashbourne Utd
Dunboyne AFC 0 vs 6 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Stamullen FC 2 vs 4 Leixlip United (Girls)
Saturday, 6 April 2024
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balrath FC 1 vs 0 Larkview FC
Sunday, 24 March 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Bohemian FC 0 vs 4 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Maynooth Town FC 6 vs 0 Glebe North
Balrath Girls/Boys F.C. 0 vs 1 Lusk Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Tyrrelstown United 2 vs 3 Skerries Town FC
Donacarney Celtic 2 vs 0 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Killester/Donnycarney 2 vs 6 Kinnegad Juniors AFC
United Girls FC 2 vs 0 Malahide Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Loughshinny Utd 0 vs 2 Ashbourne Utd
Lusk Utd 4 vs 4 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Ratoath Harps 2 vs 2 Balbriggan FC
Bohemian FC 6 vs 1 Clonee Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Ratoath Harps 2 vs 0 Larkview FC
Donacarney Celtic 2 vs 5 Marino AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balrath Girls/Boys F.C. 0 vs 3 St Itas AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Malahide Utd 0 vs 2 Bohemian FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Balrath FC 1 vs 1 Bohemian FC
Ashbourne Utd 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)
St Itas AFC 2 vs 2 Liffeybank
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
St Columban's S/B 1 vs 6 Kilmore Celtic
Ashbourne Utd 0 vs 6 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Rush Athletic FC 1 vs 6 Ashbourne Utd
Lusk Utd 2 vs 6 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Donacarney Celtic 0 vs 6 Cambridge (MGL)
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Dunboyne AFC 3 vs 6 Maynooth Town FC
Malahide Utd 2 vs 0 Skerries Town FC
Saturday, 23 March 2024
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Killester/Donnycarney 2 vs 3 Malahide Utd
Sunday, 3 March 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Shankill FC (Girls) 3 vs 4 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Balrath Girls/Boys F.C. 0 vs 3 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Donacarney Celtic 1 vs 2 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Bohemian FC 1 vs 2 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Donacarney Celtic 1 vs 6 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Bohemian FC 3 vs 1 Killester/Donnycarney
Malahide Utd 2 vs 4 Liffeybank
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
East Meath Utd 2 vs 2 Shankill FC (Girls)
Ashbourne Utd 1 vs 6 St Columban's S/B
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
St Itas AFC 2 vs 0 Liffeybank
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Clonee Utd 2 vs 2 Leixlip United (Girls)
Sunday, 25 February 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Lucan United FC (Girls) 3 vs 0 Shankill FC (Girls)
Swords Celtic FC 2 vs 1 Ballyoulster United AFC
Malahide Utd 2 vs 1 Bohemian FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Lusk Utd 0 vs 3 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Stamullen FC 2 vs 0 Tyrrelstown United
Donacarney Celtic 1 vs 3 Skerries Town FC
St Itas AFC 1 vs 1 Balbriggan FC
Bohemian FC 0 vs 3 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Killester/Donnycarney 1 vs 1 Swords Manor FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Clonee Utd 4 vs 2 Maynooth Town FC
Rush Athletic FC 5 vs 1 Lusk Utd
Marino AFC 3 vs 0 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Clonee Utd 1 vs 2 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Larkview FC 1 vs 1 Malahide Utd
Marino AFC 2 vs 3 Rush Athletic FC
Lourdes Celtic FC (Girls) 4 vs 0 Skerries Town FC
Swords Celtic FC 3 vs 2 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 2 Balbriggan FC
Lucan United FC (Girls) 1 vs 2 Lusk Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Clonee Utd 5 vs 2 Malahide Utd
Killester/Donnycarney 5 vs 1 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Larkview FC 1 vs 3 St Itas AFC
Stamullen FC 0 vs 5 Bohemian FC
Liffeybank 0 vs 0 Balscadden FC
Lucan United FC (Girls) 1 vs 0 Balrath FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
East Meath Utd 1 vs 2 Kilmore Celtic
Maynooth Town FC 5 vs 0 Ashbourne Utd
St Columban's S/B 4 vs 3 Shankill FC (Girls)
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Larkview FC 1 vs 2 Bohemian FC
Leixlip United (Girls) 0 vs 4 Malahide Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Dunboyne AFC 0 vs 2 Ratoath Harps
Lourdes Celtic FC (Girls) 6 vs 0 Lusk Utd
Maynooth Town FC 4 vs 1 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
St Itas AFC 1 vs 1 Cambridge (MGL)
Liffeybank 4 vs 0 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Leixlip United (Girls) 2 vs 0 Lusk Utd
Stamullen FC 1 vs 1 Clonee Utd
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Skerries Town FC 1 vs 6 Dunboyne AFC
Sunday, 18 February 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Clonee Utd 1 vs 1 Balrath Girls/Boys F.C.
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Bohemian FC 2 vs 1 Tyrrelstown United
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Bohemian FC 2 vs 2 United Girls FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Ratoath Harps 2 vs 1 Skerries Town FC
Lourdes Celtic FC (Girls) 6 vs 3 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
St Itas AFC 6 vs 3 Lusk Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Liffeybank 2 vs 2 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Liffeybank 0 vs 1 St Itas AFC
Larkview FC 2 vs 3 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Maynooth Town FC 0 vs 2 Kilmore Celtic
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Larkview FC 0 vs 4 Balrath FC
Leixlip United (Girls) 1 vs 1 Bohemian FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Lourdes Celtic FC (Girls) 2 vs 4 Ratoath Harps
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Maynooth Town FC 1 vs 1 Bohemian FC
Sunday, 11 February 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Lucan United FC (Girls) 5 vs 1 Swords Celtic FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Stamullen FC 3 vs 4 Ashbourne Utd
Balbriggan FC 2 vs 2 Donacarney Celtic
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
United Girls FC 1 vs 1 Darndale FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Balbriggan FC 1 vs 0 Clonee Utd
United Girls FC 4 vs 4 Bohemian FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Stamullen FC 1 vs 6 Balscadden FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Ashbourne Utd 1 vs 1 Dunboyne AFC
East Meath Utd 1 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Clonee Utd 4 vs 1 Balrath FC
Larkview FC 0 vs 0 Leixlip United (Girls)
Sunday, 28 January 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Clonee Utd 1 vs 1 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
St Itas AFC 2 vs 2 Donacarney Celtic
Skerries Town FC 2 vs 1 Stamullen FC
Balbriggan FC 1 vs 2 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 C
Swords Manor FC 0 vs 3 United Girls FC
Malahide Utd 0 vs 1 Kinnegad Juniors AFC
Darndale FC 1 vs 3 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Rush Athletic FC 4 vs 1 Laytown Utd
Maynooth Town FC 6 vs 0 Ashbourne Utd
Loughshinny Utd 1 vs 2 Lusk Utd
Clonee Utd 2 vs 0 Marino AFC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Clonee Utd 0 vs 0 United Girls FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Ratoath Harps 0 vs 5 Balscadden FC
Skerries Town FC 0 vs 2 Marino AFC
Donacarney Celtic 2 vs 6 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Balrath Girls/Boys F.C. 1 vs 1 Lusk Utd
Balbriggan FC 0 vs 4 St Itas AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Killester/Donnycarney 4 vs 0 Clonee Utd
Malahide Utd 0 vs 1 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Bohemian FC 2 vs 3 Ashbourne Utd
Balscadden FC 4 vs 2 St Itas AFC
Balrath FC 2 vs 3 Stamullen FC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Kilmore Celtic 5 vs 0 Shankill FC (Girls)
St Columban's S/B 0 vs 4 East Meath Utd
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 A
Balrath FC 2 vs 3 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ratoath Harps 5 vs 3 Ashbourne Utd
Dunboyne AFC 1 vs 6 Lourdes Celtic FC (Girls)
MGL 11aside Under 17 MGL Under 17 A & B Youth Junior/Senior
Bohemian FC 0 vs 2 Cambridge (MGL)
Donacarney Celtic 1 vs 5 Liffeybank
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18 A Youth Senior
Clonee Utd 1 vs 6 Lusk Utd
MGL 11aside Under 18 MGL Under 18B Youth Senior
Skerries Town FC 1 vs 3 Maynooth Town FC
Malahide Utd 3 vs 5 Dunboyne AFC
Saturday, 27 January 2024
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Swords Celtic FC 2 vs 3 Malahide Utd
Sunday, 21 January 2024
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 Premier
Swords Celtic FC 1 vs 4 Bohemian FC
Malahide Utd 1 vs 3 Ballyoulster United AFC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 A
Clonee Utd 5 vs 0 Glebe North
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 B
Skerries Town FC 1 vs 2 Balbriggan FC
MGL 11aside Under 13 MGL Under 13 D
Lusk Utd 4 vs 1 Rush Athletic FC
Maynooth Town FC 1 vs 1 Laytown Utd
Marino AFC 0 vs 1 Loughshinny Utd
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 Premier
Clonee Utd 0 vs 3 Bohemian FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 A
Larkview FC 5 vs 1 Skerries Town FC
Malahide Utd 1 vs 2 Rush Athletic FC
MGL 11aside Under 14 MGL Under 14 B
Lusk Utd 0 vs 4 St Itas AFC
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 Premier
Clonee Utd 2 vs 2 Liffeybank
Maynooth Town FC 0 vs 4 Bohemian FC
Malahide Utd 3 vs 1 Killester/Donnycarney
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 A
Lucan United FC (Girls) 5 vs 2 Ashbourne Utd
MGL 11aside Under 15 MGL Under 15 B
Kilmore Celtic 2 vs 0 East Meath Utd
Dunboyne AFC 5 vs 2 Ashbourne Utd
St Columban's S/B 4 vs 0 Maynooth Town FC
MGL 11aside Under 16 MGL Under 16 B
Ratoath Harps 6 vs 0 Dunboyne AFC
You are here: Home » Results