Tuesday, 18 May 2917

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 2 vs 4 Leixlip United


Thursday, 1 June 2017

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 2 vs 3 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 31 May 2017

Under age Section Under 16B

Leixlip United 1 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 28 May 2017

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 1 vs 4 Lucan United FC (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Peamount Utd


Thursday, 25 May 2017

Under age Section Under 16 Premier

Peamount Utd 1 vs 6 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 24 May 2017

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 1 vs 4 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 0 vs 2 Enniskerry (Girls)


Tuesday, 23 May 2017

Under age Section Under 16 Premier

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Cabinteely FC (Girls)


Sunday, 21 May 2017

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Shankill FC (Girls) 11 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 14A

Lucan United FC (Girls) 2 vs 1 Clonee Utd

Marino AFC 1 vs 3 Leixlip United

Lusk Utd 3 vs 1 Ratoath Harps

Under age Section Under 18 Premier

Homefarm FC 0 vs 2 Peamount Utd


Thursday, 18 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Clonee Utd 0 vs 6 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Homefarm FC

Under age Section Under 18A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Leixlip United


Tuesday, 16 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Shelbourne FC (Girls) 5 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Clonee Utd 0 vs 1 Terenure Rangers FC

Lusk Utd 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 18 Premier (3rd Rounds)

Kentstown Jrs 0 vs 2 Peamount Utd


Sunday, 14 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Kilnamanagh AFC 0 vs 5 Shelbourne FC (Girls)

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 5 Shankill FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Lucan United FC (Girls) 2 vs 1 St Itas AFC

Rush Athletic FC 0 vs 6 Terenure Rangers FC

Greystones Utd (Girls) 0 vs 2 Clonee Utd

League Cups Under 16 Elite (M50) Group

Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Peamount Utd

Under age Section Under 18 Premier (3rd Rounds)

Peamount Utd 5 vs 2 Homefarm FC


Thursday, 11 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Shelbourne FC (Girls) 4 vs 0 Clonee Utd

Under age Section Under 14A

Marino AFC 1 vs 5 Terenure Rangers FC

League Cups Under 16 Elite (N11) Group

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

League Cups Under 16 Group A

Enniskerry (Girls) 5 vs 4 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16A

Shelbourne FC (Girls) 6 vs 1 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 18 Premier

Kentstown Jrs 2 vs 5 Peamount Utd


Wednesday, 10 May 2017

League Cups Under 16 Elite (M50) Group

Shelbourne FC (Girls) 3 vs 0 Lucan United FC (Girls)

League Cups Under 16 Group B

Leixlip United 1 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Homefarm FC


Tuesday, 9 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Shelbourne FC (Girls) 3 vs 0 Kilnamanagh AFC

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Greystones Utd (Girls) 1 vs 2 Shankill FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Clonee Utd

League Cups Under 16 Elite (N11) Group

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

League Cups Under 16 Group B

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Homefarm FC

League Cups Under 18A Group A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 4 vs 0 Enniskerry (Girls)


Sunday, 7 May 2017

Under age Section Under 14 Premier

Shankill FC (Girls) 0 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Lucan United FC (Girls) 6 vs 1 Clonee Utd

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Greystones Utd (Girls) 5 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 0 vs 3 Clonee Utd

Ratoath Harps 0 vs 6 Marino AFC

Lucan United FC (Girls) 1 vs 3 Lusk Utd

Rush Athletic FC 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)

League Cups Under 16 Elite (M50) Group

Peamount Utd 1 vs 2 Shelbourne FC (Girls)

League Cups Under 16 Elite (N11) Group

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Cabinteely FC (Girls)

League Cups Under 16 Group A

Homefarm FC 2 vs 0 Enniskerry (Girls)

League Cups Under 16 Group B

Shelbourne FC (Girls) 3 vs 0 Malahide Utd

Leixlip United 0 vs 6 Mount Merrion YFC (Girls)

League Cups Under 16 Group C

Stamullen FC 4 vs 4 Ashbourne Utd

League Cups Under 16 Group D

Dundalk FC 1 vs 1 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 16A

Terenure Rangers FC 2 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 18 Premier

Peamount Utd 2 vs 0 Kentstown Jrs

Under age Section Under 18A

St John Bosco 1 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


Thursday, 4 May 2017

Under age Section Under 14A

Rush Athletic FC 0 vs 2 Lusk Utd

Under age Section Under 16A

Shelbourne FC (Girls) 0 vs 1 Kilmore Celtic

Under age Section Under 18A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 4 vs 0 Terenure Rangers FC

League Cups Under 18A Group B

St John Bosco 1 vs 3 Leixlip United (Girls)


Wednesday, 3 May 2017

Under age Section Under 14A

Leixlip United 1 vs 2 Terenure Rangers FC

Lucan United FC (Girls) 1 vs 4 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)


Tuesday, 2 May 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Lucan United FC (Girls) 0 vs 5 Shelbourne FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 4 vs 4 Clonee Utd

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Shankill FC (Girls) 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)


Sunday, 30 April 2017

Under age Section Under 14 Premier

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Lucan United FC (Girls) 1 vs 2 Shankill FC (Girls)

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Clonee Utd 2 vs 5 Kilnamanagh AFC

Under age Section Under 14A

Clonee Utd 5 vs 0 St Itas AFC

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Ratoath Harps

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Lusk Utd 4 vs 2 Leixlip United

Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Rush Athletic FC

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 4 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Lucan United FC (Girls) 6 vs 0 Peamount Utd

Under age Section Under 16A

St Catherines LFC (Girls) 2 vs 4 Kilmore Celtic

Under age Section Under 16B

Homefarm FC 3 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 18A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 3 vs 1 St John Bosco


Thursday, 27 April 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Clonee Utd 1 vs 4 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 1 vs 3 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 26 April 2017

Under age Section Under 14A

Marino AFC 4 vs 3 Lusk Utd

Rush Athletic FC 0 vs 5 St Itas AFC

League Cups Under 16 Group D

Kilmore Celtic 5 vs 0 Dundalk FC


Tuesday, 25 April 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Lucan United FC (Girls) 3 vs 1 Kilnamanagh AFC

League Cups Under 16 Group C

Ashbourne Utd 0 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16A

St Catherines LFC (Girls) 0 vs 6 Malahide Utd

Under age Section Under 18 Premier

Kentstown Jrs 2 vs 0 Shelbourne FC (Girls)

League Cups Under 18A Group A

Terenure Rangers FC 3 vs 2 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Senior Section Women's Division

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 1 Shankill FC (Girls)


Sunday, 23 April 2017

Under age Section Under 14 Premier

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 0 Clonee Utd

League Cups Under 14 Premier (N11) Group

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 8 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 14A

Rush Athletic FC 1 vs 2 Leixlip United

Clonee Utd 1 vs 3 Ratoath Harps

St Itas AFC 1 vs 1 Marino AFC

League Cups Under 16 Group B

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 2 Malahide Utd

League Cups Under 16 Group D

Homefarm FC 6 vs 4 Kilmore Celtic

Under age Section Under 16 Premier

Lucan United FC (Girls) 3 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Dundalk FC 6 vs 1 Ashbourne Utd

Leixlip United 2 vs 2 Homefarm FC

Under age Section Under 18A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 6 vs 1 Clonee Utd

League Cups Under 18A Group A

Terenure Rangers FC 5 vs 2 Enniskerry (Girls)


Thursday, 20 April 2017

Under age Section Under 16B

Dundalk FC 2 vs 0 Malahide Utd

Under age Section Under 18 Premier

Peamount Utd 2 vs 0 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 19 April 2017

Under age Section Under 14A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 6 Leixlip United

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 1 vs 1 St Catherines LFC (Girls)


Tuesday, 18 April 2017

Under age Section Under 16A

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 18A

St John Bosco 2 vs 0 Terenure Rangers FC


Wednesday, 12 April 2017

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 2 vs 0 Rush Athletic FC


Tuesday, 11 April 2017

Under age Section Under 14A

Leixlip United 6 vs 1 Lucan United FC (Girls)


Sunday, 9 April 2017

League Cups Under 14 Premier (M50) Group

Kilnamanagh AFC 1 vs 4 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Lusk Utd 0 vs 2 Clonee Utd

St Itas AFC 3 vs 3 Ratoath Harps

Rush Athletic FC 0 vs 1 Enniskerry (Girls)

League Cups Under 16 Group A

Terenure Rangers FC 2 vs 5 Homefarm FC

League Cups Under 16 Group C

Stamullen FC 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Ashbourne Utd 4 vs 3 Malahide Utd

League Cups Under 16 Group D

Kilmore Celtic 2 vs 0 St Catherines LFC (Girls)

Dundalk FC 0 vs 4 Homefarm FC

Under age Section Under 18 Premier (3rd Rounds)

Homefarm FC 2 vs 0 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 18A

Leixlip United 2 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Senior Section Women's Division

Kilkenny United 0 vs 2 Shankill FC (Girls)


Friday, 7 April 2017

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 2 vs 0 Terenure Rangers FC


Thursday, 6 April 2017

Under age Section Under 14A

Marino AFC 0 vs 1 Clonee Utd

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 4 vs 0 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 18 Premier

Shelbourne FC (Girls) 0 vs 2 Peamount Utd


Wednesday, 5 April 2017

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 4 vs 1 Lusk Utd


Tuesday, 4 April 2017

Under age Section Under 16A

Malahide Utd 0 vs 4 Kilmore Celtic

Under age Section Under 16B

Homefarm FC 4 vs 1 Ashbourne Utd

Senior Section Women's Division

Shankill FC (Girls) 3 vs 6 Shelbourne FC (Girls)


Sunday, 2 April 2017

Under age Section Under 14 Premier

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 3 Lucan United FC (Girls)

Clonee Utd 0 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 4 vs 2 Shankill FC (Girls)

St Itas AFC 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Leixlip United 1 vs 2 Clonee Utd

Marino AFC 2 vs 0 Rush Athletic FC

League Cups Under 16 Group A

Homefarm FC 2 vs 0 Sacred Heart FC

League Cups Under 16 Group C

Malahide Utd 0 vs 5 Stamullen FC

League Cups Under 16 Group D

Homefarm FC 6 vs 0 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Peamount Utd 4 vs 0 Cabinteely FC (Girls)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 4 vs 6 Terenure Rangers FC

Kilmore Celtic 0 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Dundalk FC 2 vs 0 Leixlip United

Enniskerry (Girls) 2 vs 4 Ashbourne Utd


Thursday, 30 March 2017

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 2 vs 2 St Itas AFC

Shankill FC (Girls) 1 vs 0 Enniskerry (Girls)

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 1 vs 3 Shelbourne FC (Girls)


Wednesday, 29 March 2017

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 1 vs 5 Lucan United FC (Girls)


Tuesday, 28 March 2017

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 6 Kilmore Celtic


Sunday, 26 March 2017

Under age Section Under 14 Premier

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 Kilnamanagh AFC

Clonee Utd 0 vs 6 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 3 vs 0 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 5 vs 0 Terenure Rangers FC

Clonee Utd 2 vs 0 Enniskerry (Girls)

Leixlip United 5 vs 0 Rush Athletic FC

Lusk Utd 3 vs 1 Marino AFC

Under age Section Under 16 Premier

Cabinteely FC (Girls) 6 vs 0 Homefarm FC

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 4 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 1 Malahide Utd

Terenure Rangers FC 0 vs 6 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Ashbourne Utd 0 vs 2 Leixlip United

Sacred Heart FC 0 vs 2 Dundalk FC

Homefarm FC 6 vs 0 Malahide Utd

Enniskerry (Girls) 4 vs 1 Stamullen FC

Under age Section Under 18A

St John Bosco 2 vs 4 Leixlip United

Clonee Utd 0 vs 6 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Enniskerry (Girls)


Sunday, 19 March 2017

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 2 vs 0 Rush Athletic FC

Greystones Utd (Girls) 2 vs 3 Leixlip United

Shankill FC (Girls) 1 vs 2 Lusk Utd

Under age Section Under 18A

Enniskerry (Girls) 1 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


Sunday, 12 March 2017

Under age Section Under 14 Premier

Clonee Utd 1 vs 3 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 14A

Lusk Utd 1 vs 0 Rush Athletic FC

Under age Section Under 16 Premier

Lucan United FC (Girls) 6 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Peamount Utd 2 vs 3 Homefarm FC

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 6 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16B

Homefarm FC 6 vs 0 Stamullen FC

Enniskerry (Girls) 0 vs 6 Leixlip United

Under age Section Under 18 Premier (3rd Rounds)

Homefarm FC 2 vs 0 Kentstown Jrs

Under age Section Under 18A

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 4 vs 1 Enniskerry (Girls)

League Cups Under 18A Group B

Clonee Utd 0 vs 6 Leixlip United (Girls)


Sunday, 5 March 2017

Under age Section Under 16A

Mount Merrion YFC (Girls) 6 vs 0 Terenure Rangers FC


Sunday, 26 February 2017

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 2 vs 2 Leixlip United

Under age Section Under 16B

Ashbourne Utd 4 vs 1 Malahide Utd

Dundalk FC 6 vs 2 Enniskerry (Girls)

Stamullen FC 0 vs 4 Leixlip United

League Cups Under 18A Group B

Clonee Utd 0 vs 6 St John Bosco

Senior Section Women's Division

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Kilkenny United


Monday, 20 February 2017

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 0 vs 6 Shelbourne FC (Girls)


Sunday, 19 February 2017

Under age Section Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 4 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 14A

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Rush Athletic FC

Shankill FC (Girls) 2 vs 0 St Itas AFC

Clonee Utd 3 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Terenure Rangers FC 6 vs 0 Ratoath Harps

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 1 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Under age Section Under 16A

St Catherines LFC (Girls) 0 vs 6 Mount Merrion YFC (Girls)

Malahide Utd 3 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Stamullen FC 0 vs 6 Dundalk FC

Homefarm FC 4 vs 0 Sacred Heart FC

Malahide Utd 0 vs 6 Leixlip United

Ashbourne Utd 5 vs 4 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 18A

Clonee Utd 0 vs 6 St John Bosco

Enniskerry (Girls) 3 vs 3 Leixlip United


Thursday, 16 February 2017

Under age Section Under 14A

Marino AFC 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)


Sunday, 12 February 2017

Under age Section Under 14A

Lucan United FC (Girls) 0 vs 2 Ratoath Harps

Under age Section Under 16B

Enniskerry (Girls) 2 vs 2 Homefarm FC

Sacred Heart FC 3 vs 0 Leixlip United

Under age Section Under 18 Premier

Shelbourne FC (Girls) 0 vs 2 Homefarm FC


Sunday, 5 February 2017

Under age Section Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 5 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 1 vs 6 Terenure Rangers FC

Lusk Utd 3 vs 2 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Marino AFC

Ratoath Harps 3 vs 4 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Malahide Utd 4 vs 2 Terenure Rangers FC

Mount Merrion YFC (Girls) 3 vs 3 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Malahide Utd 0 vs 6 Dundalk FC

Leixlip United 5 vs 0 Stamullen FC

Under age Section Under 18A

Terenure Rangers FC 3 vs 5 St Joseph's Sallynoggin (Girls)


Sunday, 29 January 2017

Under age Section Under 14 Premier

Shelbourne FC (Girls) 5 vs 0 Shankill FC (Girls)

Kilnamanagh AFC 4 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Lucan United FC (Girls) 6 vs 2 Clonee Utd

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Rush Athletic FC

Leixlip United 4 vs 0 Ratoath Harps

Greystones Utd (Girls) 6 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Marino AFC 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Cabinteely FC (Girls) 3 vs 2 Enniskerry (Girls)

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 2 Peamount Utd

Under age Section Under 16A

Terenure Rangers FC 0 vs 6 Kilmore Celtic

Shelbourne FC (Girls) 3 vs 2 Malahide Utd

St Catherines LFC (Girls) 1 vs 6 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Homefarm FC 2 vs 2 Leixlip United

Malahide Utd 1 vs 6 Ashbourne Utd

Under age Section Under 18A

St John Bosco 4 vs 1 Enniskerry (Girls)


Saturday, 28 January 2017

Under age Section Under 14A

Terenure Rangers FC 4 vs 1 St Itas AFC

Under age Section Under 18 Premier

Homefarm FC 3 vs 4 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 18A

Clonee Utd 0 vs 6 Leixlip United


Sunday, 22 January 2017

Under age Section Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Clonee Utd

Shankill FC (Girls) 4 vs 3 Lucan United FC (Girls)

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 2 Kilnamanagh AFC

Under age Section Under 14A

Rush Athletic FC 2 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Clonee Utd 1 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Ratoath Harps

Leixlip United 2 vs 6 St Itas AFC

Lusk Utd 5 vs 0 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 16B

Dundalk FC 2 vs 0 Dundrum

Ashbourne Utd 1 vs 3 Sacred Heart FC

Stamullen FC 3 vs 0 Malahide Utd

Under age Section Under 18A

Terenure Rangers FC 4 vs 0 St John Bosco

Clonee Utd 0 vs 6 Enniskerry (Girls)

Senior Section Women's Division

Shankill FC (Girls) 3 vs 4 Kilkenny United

Shelbourne FC (Girls) 2 vs 0 Peamount Utd


Sunday, 15 January 2017

Under age Section Under 14A

St Itas AFC 1 vs 2 Enniskerry (Girls)

Shankill FC (Girls) 1 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 16B

Leixlip United 0 vs 2 Dundalk FC


Sunday, 11 December 2016

Under age Section Under 14 Premier

Kilnamanagh AFC 1 vs 6 Shelbourne FC (Girls)

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 6 Shankill FC (Girls)

Clonee Utd 0 vs 4 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 14A

Lucan United FC (Girls) 2 vs 2 Marino AFC

Rush Athletic FC 0 vs 6 Shankill FC (Girls)

Terenure Rangers FC 5 vs 1 Leixlip United

Clonee Utd 2 vs 0 Lusk Utd

Ratoath Harps 3 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 1 vs 3 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Cabinteely FC (Girls) 1 vs 2 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 6 vs 2 Balbriggan FC

Lucan United FC (Girls) 0 vs 3 Mount Merrion YFC (Girls)

Malahide Utd 5 vs 1 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Leixlip United 2 vs 0 Dundrum

Dundalk FC 5 vs 1 Sacred Heart FC

Malahide Utd 2 vs 4 Stamullen FC

Under age Section Under 18A

Leixlip United 4 vs 0 St John Bosco


Sunday, 4 December 2016

Under age Section Under 14 Premier

Lucan United FC (Girls) 0 vs 1 Kilnamanagh AFC

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 4 vs 3 Leixlip United

Rush Athletic FC 0 vs 2 Clonee Utd

Greystones Utd (Girls) 2 vs 4 Enniskerry (Girls)

Lusk Utd 0 vs 4 Terenure Rangers FC

Marino AFC 3 vs 0 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 3 vs 5 Cabinteely FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Kilmore Celtic 5 vs 2 Malahide Utd

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Balbriggan FC 3 vs 3 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16B

Leixlip United 1 vs 0 Sacred Heart FC

Malahide Utd 2 vs 6 Homefarm FC

Under age Section Under 18 Premier

Kentstown Jrs 2 vs 5 Homefarm FC

Under age Section Under 18A

St John Bosco 6 vs 1 Clonee Utd

Leixlip United 5 vs 1 Enniskerry (Girls)


Monday, 28 November 2016

Under age Section Under 14A

Marino AFC 0 vs 1 Enniskerry (Girls)


Sunday, 27 November 2016

Under age Section Under 14 Premier

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 5 Greystones Utd (Girls)

Kilnamanagh AFC 1 vs 3 Shankill FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 1 vs 0 Marino AFC

Rush Athletic FC 0 vs 2 Ratoath Harps

Leixlip United 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Shankill FC (Girls) 0 vs 5 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 2 vs 0 Homefarm FC

Shelbourne FC (Girls) 1 vs 4 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 16B

Ashbourne Utd 4 vs 5 Homefarm FC

Stamullen FC 0 vs 3 Sacred Heart FC

Dundrum 0 vs 6 Leixlip United


Saturday, 26 November 2016

Under age Section Under 18A

Enniskerry (Girls) 3 vs 0 Clonee Utd


Sunday, 20 November 2016

Under age Section Under 14A

Greystones Utd (Girls) 2 vs 2 St Itas AFC

Ratoath Harps 5 vs 2 Enniskerry (Girls)

Terenure Rangers FC 7 vs 5 Lusk Utd

Under age Section Under 16 Premier

Homefarm FC 3 vs 3 Peamount Utd

Under age Section Under 16A

Balbriggan FC 2 vs 6 Malahide Utd

Under age Section Under 16B

Leixlip United 2 vs 0 Ashbourne Utd

Sacred Heart FC 6 vs 0 Malahide Utd

Homefarm FC 6 vs 0 Dundrum

Dundalk FC 6 vs 0 Stamullen FC


Sunday, 13 November 2016

Under age Section Under 14 Premier

Shelbourne FC (Girls) 5 vs 0 Clonee Utd

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 6 vs 6 Ratoath Harps

Lucan United FC (Girls) 0 vs 2 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 3 vs 2 Balbriggan FC

Mount Merrion YFC (Girls) 1 vs 2 Kilmore Celtic

Under age Section Under 16B

Dundrum 0 vs 3 Stamullen FC

Senior Section Women's Division

Shankill FC (Girls) 0 vs 7 Peamount Utd

Kilkenny United 0 vs 10 Shelbourne FC (Girls)


Sunday, 6 November 2016

Under age Section Under 14 Premier

Mount Merrion YFC (Girls) 0 vs 5 Shelbourne FC (Girls)

Shankill FC (Girls) 6 vs 1 Clonee Utd


Friday, 4 November 2016

Under age Section Under 14 Premier

Shelbourne FC (Girls) 6 vs 1 Lucan United FC (Girls)


Sunday, 23 October 2016

Under age Section Under 14 Premier

Kilnamanagh AFC 2 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 16 Premier

Cabinteely FC (Girls) 0 vs 1 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Peamount Utd 1 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Under age Section Under 16A

St Catherines LFC (Girls) 1 vs 2 Shelbourne FC (Girls)

Terenure Rangers FC 1 vs 6 Malahide Utd

Under age Section Under 16B

Ashbourne Utd 1 vs 5 Dundalk FC

Leixlip United 6 vs 1 Malahide Utd

Stamullen FC 2 vs 0 Dundrum

Under age Section Under 18A

Enniskerry (Girls) 2 vs 2 Terenure Rangers FC


Sunday, 16 October 2016

Under age Section Under 14 Premier

Greystones Utd (Girls) 2 vs 1 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 1 vs 4 Lusk Utd

Terenure Rangers FC 5 vs 1 Marino AFC

Under age Section Under 16 Premier

Enniskerry (Girls) 5 vs 5 Peamount Utd

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 1 vs 1 Cabinteely FC (Girls)

Senior Section Women's Division

Kilkenny United 2 vs 3 Peamount Utd


Sunday, 9 October 2016

Under age Section Under 14 Premier

Shelbourne FC (Girls) 4 vs 0 Kilnamanagh AFC

Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 14A

Rush Athletic FC 1 vs 2 Marino AFC

Clonee Utd 1 vs 0 Leixlip United

St Itas AFC 3 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Lusk Utd 3 vs 3 Greystones Utd (Girls)

Ratoath Harps 1 vs 6 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16A

Lucan United FC (Girls) 2 vs 4 Malahide Utd

Balbriggan FC 1 vs 2 Kilmore Celtic

St Catherines LFC (Girls) 6 vs 2 Terenure Rangers FC

Mount Merrion YFC (Girls) 2 vs 2 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Enniskerry (Girls) 6 vs 1 Malahide Utd

Dundalk FC 6 vs 2 Homefarm FC

Stamullen FC 3 vs 2 Ashbourne Utd

Dundrum 2 vs 0 Sacred Heart FC

Under age Section Under 18 Premier

Homefarm FC 2 vs 0 Kentstown Jrs

Under age Section Under 18A

Leixlip United 4 vs 3 Terenure Rangers FC


Sunday, 2 October 2016

Under age Section Under 14 Premier

Clonee Utd 1 vs 4 Lucan United FC (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 6 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Shankill FC (Girls) 3 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Under age Section Under 14A

Enniskerry (Girls) 5 vs 1 St Itas AFC

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Rush Athletic FC

Leixlip United 1 vs 6 Lusk Utd

Under age Section Under 16A

Malahide Utd 3 vs 4 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Dundrum 1 vs 5 Homefarm FC

Ashbourne Utd 1 vs 2 Stamullen FC

Malahide Utd 1 vs 6 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 18A

Terenure Rangers FC 6 vs 1 Clonee Utd


Sunday, 25 September 2016

Under age Section Under 14 Premier

Kilnamanagh AFC 5 vs 0 Clonee Utd

Greystones Utd (Girls) 2 vs 4 Shankill FC (Girls)

Lucan United FC (Girls) 2 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 1 vs 2 Clonee Utd

Marino AFC 0 vs 0 St Itas AFC

Leixlip United 1 vs 1 Enniskerry (Girls)

Greystones Utd (Girls) 1 vs 1 Lusk Utd

Lucan United FC (Girls) 1 vs 5 Terenure Rangers FC

Under age Section Under 16 Premier

St Joseph's Sallynoggin (Girls) 0 vs 5 Enniskerry (Girls)

Cabinteely FC (Girls) 6 vs 0 Peamount Utd

Lucan United FC (Girls) 1 vs 6 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16A

Malahide Utd 1 vs 3 Shelbourne FC (Girls)

Under age Section Under 16B

Sacred Heart FC 3 vs 0 Stamullen FC

Homefarm FC 2 vs 0 Dundalk FC

Enniskerry (Girls) 6 vs 1 Dundrum

Under age Section Under 18 Premier

Peamount Utd 3 vs 0 Homefarm FC

Under age Section Under 18A

Leixlip United 6 vs 0 Clonee Utd


Sunday, 18 September 2016

Under age Section Under 14 Premier

Lucan United FC (Girls) 3 vs 5 Shelbourne FC (Girls)

Shankill FC (Girls) 6 vs 1 Mount Merrion YFC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 3 vs 0 Kilnamanagh AFC

Under age Section Under 14A

Lusk Utd 3 vs 5 St Itas AFC

Marino AFC 2 vs 2 Ratoath Harps

Enniskerry (Girls) 2 vs 1 Greystones Utd (Girls)

Clonee Utd 2 vs 0 Rush Athletic FC

Under age Section Under 16 Premier

Peamount Utd 5 vs 3 Enniskerry (Girls)

Shelbourne FC (Girls) 6 vs 0 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under age Section Under 16A

Terenure Rangers FC 2 vs 4 St Catherines LFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Stamullen FC 1 vs 4 Enniskerry (Girls)

Under age Section Under 18A

Terenure Rangers FC 1 vs 1 Leixlip United


Sunday, 11 September 2016

Under age Section Under 14 Premier

Clonee Utd 1 vs 3 Shankill FC (Girls)

Under age Section Under 14A

Ratoath Harps 4 vs 2 Lusk Utd

St Itas AFC 1 vs 0 Clonee Utd

Enniskerry (Girls) 2 vs 1 Lucan United FC (Girls)

Leixlip United 3 vs 0 Marino AFC

Under age Section Under 16 Premier

Peamount Utd 3 vs 4 St Joseph's Sallynoggin (Girls)

Under age Section Under 16A

Shelbourne FC (Girls) 6 vs 0 Mount Merrion YFC (Girls)

Under age Section Under 16B

Enniskerry (Girls) 5 vs 4 Sacred Heart FC

Stamullen FC 0 vs 2 Homefarm FC

Under age Section Under 18A

Clonee Utd 1 vs 6 Terenure Rangers FC


Under age Section Under 14A

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Lucan United FC (Girls)

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Marino AFC

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Leixlip United 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Greystones Utd (Girls) 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Leixlip United

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Clonee Utd

Shankill FC (Girls) 0 vs 2 Rush Athletic FC

Clonee Utd 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Lucan United FC (Girls) 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

Terenure Rangers FC 2 vs 0 Shankill FC (Girls)

League Cups Under 16 Group A

Enniskerry (Girls) 2 vs 0 Sacred Heart FC

Under age Section Under 16B

Sacred Heart FC 0 vs 2 Enniskerry (Girls)

Sacred Heart FC 0 vs 2 Homefarm FC

Malahide Utd 2 vs 0 Sacred Heart FC

Sacred Heart FC 0 vs 2 Ashbourne Utd



You are here: Home » Results